Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

AnTuTu rekortmeni en iyi akıllı telefonlar

AnTuTu rekortmeni en iyi akıllı telefonlar

AnTuTu sıralamalarını alt üst eden en iyi akıllı telefonlar belli oldu. Bu telefonlar benchmark testlerinde en üst sıraları kimselere kaptırmıyor.

Dünyanın en popüler akıllı telefon test platformlarından AnTuTu, en üst seviye mobil cihazların savaş alanı konumunda. Mobil cihaz sektöründe söz sahibi olan tüm markaların ürünleri bu yazılım sayesinde performans açısından boy ölçüşüyor. AnTuTu’da en yüksek notları alan en iyi akıllı telefonlar Ekim 2016 tarihi itibarıyla ilan edildi. Listede iPhone 7 ve 7 Plus ile birlikte Çinli akıllı telefon üreticilerinin işgali ilk bakışta dikkat çekiyor.

Apple, Xiaomi, Lenovo ve Samsung gibi tanınmış akıllı telefon üreticilerinin cihazları, beklediğimiz gibi yüksek test sonuçları aldılar. Listenin sürpriz ismi, sektörün yeni isimlerinden biri olan LeEco oldu. AnTuTu’daki en iyi akıllı telefonlar arasına giren LeEco Pro 3 ‘ün birçok amiral gemisine fark attığını görmek oldukça şaşırtıcı. Buna ek olarak üretimden kaldırılmak zorunda kalan Galaxy Note7 de bu listede hüzünlü bir şekilde yer alıyor.

Önemli Not: AnTuTu Benchmark performansı bir akıllı telefonun en iyi akıllı telefon olduğunu göstermez. Bir akıllı telefonu değerlendirirken kamera kalitesi, pil ömrü, yazılımsal özellikleri, malzeme kalitesi ve tasarımı bir arada değerlendirilerek yorum yapılmalıdır. 

10 – LeEco Le Max 2

AnTuTu rekortmeni en iyi akıllı telefonlar - LeEco Le Max 2 Teknik özellikler

AnTuTu Puanı: 138026

LeEco Le Max 2 Teknik özellikler

  • Ekran: 5,7 inç QHD LTPS IPS LCD
  • İşlemci: 2,15 GHz 4 çekirdek Qualcomm Snapdragon 820
  • RAM: 6 GB
  • Hafıza: 64 GB, microSD desteği yok
  • Kamera: 8 MP ön, 21 MP arka
  • Pil: 3100 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow

Sonraki sayfaya geçmek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Yorum Gönder