Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

En iyi taşınabilir şarj cihazları (2016)

Akıllı telefonunuzun şarjı beklenmedik anlarda bitiyorsa bu dertten kurtulmanız çok da zor değil. Karşınızda en iyi taşınabilir şarj cihazları.

Mobil cihazlar, özellikle akıllı telefonlar artık lüks değil ihtiyaç. Her an her yerde açık olmasını, şarjının hiç bitmemesini istediğimiz mobil cihazlarımız maalesef beklenmedik anlarda bizleri üzebiliyor. Ne kadar büyük pilli akıllı telefon ya da tablet alırsanız alın, evden çıkarken cihazınızı şarj etmeyi bir kez unuttuğunuzda hayat kabusa dönüşüyor. Bu sorunlardan kurtulmak için boş durmayan üreticiler çok çeşitli taşınabilir şarj cihazı alternatiflerini bizlere sunuyor. Eğer siz de çantanızda ya da cebinizde mobil cihazlarınızı şarj edecek enerji kaynağını taşımak istiyorsanız, Cihaz.TV ekibi olarak “en iyi taşınabilir şarj cihazları” listemizle karşınızdayız.

Bu listemizde piyasadaki en iyi taşınabilir şarj cihazları fiyatlarına göre sıralandı. Listeye sizin de eklemek istediğiniz cihazlar varsa sayfanın altında yorumunuzu paylaşırsanız seviniriz.

TP-LINK TL-PB2600

TP-Link TL-PB2600 en iyi taşınabilir şarj cihazları arasında. - CihazTV

Kapasite: 2600 mAh
Ağırlık: 68 gram
TP-Link TL-PB2600 fiyatı: 35TL

PREO MY POWER MP03 2800

Preo My Power MP03 2800, en iyi taşınabilir şarj aletlerinden biri - CihazTV

Kapasite: 2800 mAh
Ağırlık: Belirtilmemiş
PREO MY POWER MP03 2800 fiyatı: 40TL

Sayfa değiştirmek için fotoğraflara tıklayabilirsiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Yorum Gönder