Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

2s Yorum

HTC One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi

HTC One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi

Türkiye dahil olmak üzere birçok ülke için HTC One M9 Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtıma çıktı. M9 kullanıcıları için bugün mutlu bir gün.

Android telefon kullanıcıları için en mutlu haberler, şüphesiz ki güncelleme haberleri. Neredeyse tüm akıllı telefon sahipleri yeni bir yazılım güncellemesi geldiğinde telefonunu yenilenmiş hissederler. Bugünün müjdeli haberi HTC One M9 kullanıcıları için geliyor. HTC Ürün ve Servis Direktörü Graham Wheeler’ın Twitter’da yaptığı duyuruya göre aralarında Türkiye’nin de bulunduğu birçok ülkeye HTC One M9 Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Eğer siz de bir One M9 kullanıcısıysanız gün içerisinde gözünüz güncelleme bildirimlerinde olsun. Android’in şu an piyasadaki en son sürümü olan Android 7.0 Nougat, telefona çift pencere kullanım imkanını ve daha birçok yeni özelliği getirmiş olacak. 2015 yılının amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olan One M9’un halen güncelleme alıyor olması oldukça sevindirici. Güncellemeyi almış olan takipçilerimiz varsa, yazılım hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorumlar

  1. sercan şen

    s7 için nougat hala gelmedi nasıl iş bu ya

  2. Gürkan

    Güncelleme geldi fakat 15 kere indirdim kurdum hep %25 de kaldı. Güncellemeyi kuramıyor yani çok can sıkıcı 🙁

Yorum Gönder