Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

5s Yorum

Samsung beyaz eşya alana, akıllı telefon hediye

Samsung beyaz eşya alana, akıllı telefon hediye

Samsung, beyaz eşya alan tüketicilerine Şubat ve Mart ayı boyunca Galaxy A7 ya da Galaxy Prime Plus G532 akıllı telefona ücretsiz sahip olma fırsatı sunuyor.

Samsung, Şubat ve Mart ayına özel yeni beyaz eşya kampanyasını duyurdu. 31 Mart 2017 tarihine dek sürecek kampanya kapsamında, tüm yetkili bayi ve satış noktalarından seçili Samsung markalı beyaz eşyalardan birini satın alan tüketicilere, Samsung A7 ya da Galaxy Prime Plus G532 akıllı telefon hediye ediliyor.

Öte yandan tüketiciler, satın aldıkları beyaz eşya modeline bağlı olarak Galaxy Prime Plus G532 akıllı telefonu tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden yüzde 50 indirimle satın alma şansına sahip oluyor.

Hangi modeller kampanyaya dahil?

Kampanya kapsamında seçili gardırop tipi, 10 yıl Dijital Inverter Kompresör garantili buzdolabı satın alan tüketiciler, Samsung Galaxy A7 model akıllı telefon hediyesi kazanıyor. Ek olarak, kampanyaya dahil edilen dört kapılı gardırop tipi, Üçlü Soğutma teknolojisine sahip buzdolapları, kurutmalı AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi’ne sahip çamaşır makineleri; A++ enerji sınıfı, 5 programlı bulaşık makineleri ya da ankastre setlerden birini satın alan tüketiciler Galaxy Prime Plus G532 akıllı telefona ücretsiz sahip olabiliyor.

bu e

Diğer yandan, tüketiciler seçili beyaz eşya modeline bağlı olarak www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar adresinde satışa sunulan Samsung Galaxy Prime Plus G532 akıllı telefonu tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirimli olarak satın almaya hak kazanıyor.

Kampanyada adı geçen ürünlerden birini satın alan tüketicilerin, kampanyadan yararlanabilmek için ürünün faturasını www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar sayfasına yükledikten sonra sitede yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar adresi ziyaret edilebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorumlar

 1. İlker

  Siteniz dewamlı eror veriyor bu sebeb iyi degil

  • Merhaba,

   Bugün sitede bir yazılım güncellemesi gerçekleşti. Hangi hatayı aldığınızı ekran görüntüsüyle bize yollarsanız çok seviniriz.

   Teşekkürler.

 2. Ersin

  merhaba 09.04.2017 tarihinde samsung beyaz eşya seti 1 yanında telefon hediyesi vardı fakat bu evde samsung var kampanyasını doldurduğumda bu kampanyanın hediyesi yok diyor. ben bu paketi almadan önce ise telefon artı hediye diye gösteriyordu müşteri temsilciside öyle dedi yardımcı olabilir misiniz?

 3. Orhan Ergen

  Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532
  Tlf Kampanyalı çamaşır makinesi aldım
  Servis kurulum fişi ile birlikte başvuru da yapıldı fakat tlf hala elime ulaşmadı
  Ve bu gün 6 oldu

 4. Mustafa başaran

  42 gündür bekliyorum ankastre set alana telefon hediye dediler gerekli olan başvuru ve formaaşı doldurdum ama hala gelmedi yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Gönder