Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

Sony Xperia XZ Türk Telekom mağazalarında

Sony Xperia XZ Türk Telekom mağazalarında

Sony Xperia XZ almak istiyorsanız Türk Telekom’un teklifini görmeden karar vermeyin. Sony’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Türk Telekom’da.

Sony Mobileın yeni amiral gemisi Sony Xperia XZ‘nin tarifeye ek ayda 106 TL’den başlayan taksit seçeneği ve kontratlı satın alan mobil kullanıcılara 3 ay boyunca hediye Tivibu spor servisinden oluşan avantajlı paketi tüm Türk Telekom mağazalarında yerini aldı.

Hareket halindeki nesneleri bile düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan Xperia XZ, 23MP ana kamerası deklanşöre basıldığında 0,6 saniye1 de açılıp süper hızlı fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor. Xperia XZ’nin yüksek hassasiyete sahip 13MP ön kamerasıyla ışığın yetersiz olduğu durumlarda ve grup selfie’lerinde dahi etkileyici sonuçlar elde ediliyor.

5.2″ kıvrımlı cam ekranı ile Xperia XZ, hızlı şarj sırasında pili korurken pil ömrünü iki katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging2 ile tamamlanmış Battery Care3 özelliği şarj kullanımında etkin farklar yaratıyor.

İlginizi çekebilir: Sony Xperia XZ inceleme (Video)

[1] Sony Mobile Communications’ın tanımladığı iç protokole dayanarak.

Cihazın suiistimal edilerek veya uygunsuz kullanımı, garanti belgesini geçersiz kılacaktır. Cihaz, Uluslararası Koruma Standardı IP65/68’na uygun olarak test edilmiştir. Xperia™ XZ’nin bağlantı ve şarj için kapaksız USB girişi olduğunu dikkate alın. USB girişinin şarj etmeden önce tamamen kuru olması gerekir.

2 Qnovo Adaptive Charging özelliği tüm X serisi modellerinde mevcuttur. 2x pil ömrü, Xperia Z2 ile karşılaştırıldığında Qnovo sayesinde Xperia X ve Xperia X modellerinin performanslarına tekabül eder. Sony Mobile Communications ve Qnovo Incorporated tarafından gerçekleştirilen laboratuvar pil kapasitesi sürdürme süresi testleri esnasında, Xperia Z2’de kullanılan pil, Qnovo ile birlikte 2 katına kadar daha uzun süre pil ömrüne ulaşmıştır. Sonuçlar, şartlara ve çevreye göre değişiklik gösterebilir.

3 Battery Care tüm piyasalarda mevcut değildir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorum Gönder