Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

Sony Xperia Z5 maketi Çinliler tarafından sızdırıldı

Sony Xperia Z5 maketi Çinliler tarafından sızdırıldı

Sony Xperia Z5 modelinde göreceğimiz tasarım yenilikleri Çinlilerin sızdırdığı bu makette gizli

Akıllı telefon tüketicisi, Sony Mobile’ın her yıl iki üst düzey Android modeli tanıtmasına iyiden iyiye alıştı. Dolayısıyla, 2015’in ilk çeyreğinin sonunda piyasaya sürülen Xperia Z3+’ı yeni bir akıllı telefonun takip edeceği beklentisi büyük. Muhtemelen Xperia Z5 olarak adlandırılacağına inanılan Android, şimdiden çeşitli söylentilerin ve iddiaların odak noktasında yer almaya başladı.

Sony Mobile’ın en yeni akıllı telefonu Xperia Z5’in IFA 2015 organizasyonundan önce resmi olarak tanıtılması pek de mümkün görünmüyor. Bu durumdan ötürü, bu cihazı bekleyenler şimdiden geri sayımı başlattılar. Eylül ayına dek uzanacağını tahmin ettiğimiz sızdırma ve paylaşım silsilesinin ilk örneği Çin’den elimize ulaştı. İsimsiz bir sosyal medya hesabından paylaşılan 5 görselin Xperia Z5’in toplu üretim hazırlığı dahilinde oluşturulan bir makete ait olduğu söyleniyor.

Xperia Z5’in 5 inç büyüklüğünde QHD çözünürlüklü bir kapasitif dokunmatik ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Bu modelin Xperia Z3+’te gördüğümüz 8 çekirdekli 64-bit Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM ve 20,7 megapiksel çözünürlüklü arka kamera gibi teknik özellikleri içermesi muhtemeldir.

Cihazın maketine ait olduğu söylenen görseller, daha köşeli hatlara sahip bir Sony amiral gemisinin yolda olduğu izlenimini edindiriyor.

z5-maketi-3

z5-maketi-2

z5-maketi-4

z5-maketi-5

Yorum Gönder