Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

Sony Mobile’dan yılbaşı için hediye önerisi: Xperia XZ

Sony Mobile’dan yılbaşı için hediye önerisi: Xperia XZ

Sony Mobile, fotoğraf ve video tutkunu sevdikleriniz için mükemmel bir yılbaşı hediyesi öneriyor: Yeni Xperia XZ. 

Xperia XZ, Xperia serisinin şu ana kadarki en iyi fotoğraf kalitesini sunuyor: Hareket halindeki nesneleri bile düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan akıllı telefonun 23MP ana kamerası deklanşöre basıldığında 0,6 saniye1 de açılıp süper hızlı fotoğraf çekebiliyor. Cihazın yüksek hassasiyete sahip 13MP ön kamerasıyla ışığın yetersiz olduğu durumlarda ve grup selfie’lerinde dahi etkileyici sonuçlar elde ediliyor.

sony-xperia-xz-grup-selfie

Kesintisiz tekil yüzeyi; yüksek saflıktaki ALKALEIDOmetal arka yüzü, 5.2″ kıvrımlı cam ekranı ile Xperia XZ elinize mükemmel uyum sağlarken zengin bir derinlik hissi veriyor.

Xperia XZ akıllı uygulamalarıyla akıllı telefon deneyiminde yepyeni bir kapı açıyor: Hızlı şarj sırasında pili korurken pil ömrünü iki katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging2 ile tamamlanmış Battery Care3 özelliği şarj kullanımında etkin farklar yaratıyor. Ayrıca, Xperia Tips kişinin kullanım şekillerini deneyimledikçe kişisel ipuçları ve öneriler sunarak akıcı ve keyifli bir akıllı telefon kullanımı sunuyor. Smart Clean ise kişinin kullanım alışkanlıklarını öğrenerek, belirli uygulamaların ön belleklerini siliyor ve cihaz performansını otomatik olarak en üst düzeye çıkarıyor, böylelikle her zaman ideal performansı sağlıyor.

Xperia XZ

Sony Xperia XZ, doğanın güzelliğinden esinlenerek ortaya çıkan yepyeni rengi; Orman Mavisi Madeni Siyah ve Platinyum renkleri ile 2.799 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla yeni yılda sevdikleriniz için benzersiz bir hediye olacak.

İlginizi çekebilir: Xperia XZ incelemesi

Cihaz.TV’yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorum Gönder