Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

YouTube Go: kota dostu YouTube uygulaması, internetsiz video paylaşmayı sağlıyor

YouTube Go kota dostu video uygulaması tanıtıldı - CihazTV

YouTube Go, akıllı telefonla YouTube izlemeyi seven ama bağlantı kalitesi yüzünden her yerde aynı deneyimi yaşayamayanların hayatını kolaylaştıracak

Her gün en az bir defa video izlemeyen akıllı telefon kullanıcısı kalmamıştır. Nereye giderseniz gidin, telefonla video izleyen birilerine denk gelebilirsiniz. Aslında çevremizde daha çok kişinin mobil cihazla bir şeyler izlediğini görebilirdik. Ama mobil şebekelerin ve Wi-Fi bağlantıların sinyal kalitesine güven olmadığı için herkes bu içeriklere istediği kadar vakit ayıramıyor. Yetkililer, bağlantı kalitesinin tartışılır nitelikte olduğu ülkelerde yaşayanların içerik tecrübesini iyileştirecek bir uygulama geliştirdiler. YouTube Go adı verilen uygulama sayesinde, kullanıcıların istedikleri videoyu istedikleri yerde kaydetmesi mümkün.

Uygulama ayrıca, videoları kota dostu biçimde ön izlemeyi sağlıyor. Kullanıcılar cihazlarına yükledikleri videoları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yakınlarındaki kişilerle paylaşabiliyorlar.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri şöyle sıralanıyor

YouTube Go kota dostu video uygulaması tanıtıldı - CihazTV

  • İlgi çekici videoları bir araya getiren ve keşfi kolaylaştıran ana ekran
  • İçerikleri yüklemeden veya izlemeden önce özet halinde gösterme
  • Yüklemeden önce çözünürlük ve dosya büyüklüğü seçmeyi sağlayan tasarım
  • Yakın mesafedeki kullanıcılarla intenretten bağımsız video paylaşma.

YouTube Go henüz son tüketiciye hazır değil. Uygulama yayına girdiğinde haber almak istiyorsanız hizmetin resmi internet sitesine telefon numaranızı veya e-mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorum Gönder