Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Yukarı git

Yukarı

Yorum Yapın

ZTE AXON 7 alanlar VIP hizmete kavuşuyor

ZTE AXON 7 alanlar VIP hizmete kavuşuyor

ZTE Axon 7 alanlar ilk 6 ay, kullanıcı kaynaklı hasarlarda bile ücretsiz ekran değişimi yapabiliyor. ZTE, cihazları 1 saat içinde onarıp teslim ediyor.

Axon 7 ve Axon 7 Mini ile üst düzey akıllı telefon deneyimi sunan ZTE, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olacak. ZTE, Türkiye’de ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini satın alan kullanıcılara VIP Servis adı verilen özel bir hizmet sunuyor. Axon 7 serisi akıllı telefon sahiplerinin cihazlarını güvenle ve daha uzun süre kullanabilmeleri için sunulan ZTE VIP Servis hizmetinde 6 ay ekran garantisi ve 1 saat içinde tamir olanağı bulunuyor.

Kazayla Kırılan Ekrana Ücretsiz Değişim

Axon 7 ve Axon 7 Mini sahipleri, cihazlarını satın aldıkları tarihten itibaren ilk 6 ay içinde olabilecek kullanıcı kaynaklı ilk hasarda, telefonlarının ekranını bir defaya mahsus olarak ücretsiz değiştirebiliyor.

ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Türkiye'de ön siparişe sunuldu. Cihazların fiyatı ve teknik özellikleri sizlerle - CihazTV

ZTE VIP Servis kapsamında, mekanik onarım gereken durumlarda kullanıcılar tarafından ZTE Servis Merkezine getirilen cihazların tamiri 1 saat içinde tamamlanıyor ve test aşamasına geçiliyor, daha sonra ise ürünler kullanıcıya teslim ediliyor. Kargo ile iletilen cihazların onarımı ise bir iş günü içinde tamamlanarak, kullanıcıya geri gönderiliyor.

ZTE VIP Servis hakkında detaylı bilgiyi 0850 33 90 983 numaralı ZTE Müşteri İlişkileri Hattından alabilmek mümkün.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorum Gönder