Acer 2016 model ürünlerini duyurdu

Acer 2016 model cihazlarını duyurdu.

Acer, en yeni teknolojilere sahip 2016 model ürünlerini tanıttı. Dizüstü ya da masaüstü bilgisayar almak isteyenler yeni Acer’lara göz atmalı.

Acer her biri gücünü Windows 10’dan alan dönüştürülebilir Aspire R 15, birinci sınıf metal kapaklarla tümüyle yenilenen Aspire F Serisi ve günlük kullanım için çok şık Aspire E ve Aspire ES 15 serileri ile tüketici dizüstü bilgisayar serilerinin yeni üyelerini tanıttı.

Aspire R 15 ile 360 Derece Değişim

Acer Aspire R 15 mükemmel tasarım ve kullanışlılık birleşimiyle Red Dot Ürün Tasarımı 2016 ödülünü kazanmıştı. Metal üst kapak ince fırçalanmış bir yüzeye sahipken alt kapak ince profiliyle dikkat çekiyor. Alt kapak %40 fiberglas ve gümüş parçacıklarından üretildi.

Acer Aspire R 15
Acer Aspire R 15

Aspire R 15 6. nesil Intel® Core™ işlemcilere, daha hızlı ve daha düşük güç tüketimli 12GB DDR4 belleğe, NVIDIA GeForce 940MX grafiklere ve çift yönlü bir USB 3.1 Type-C bağlantı noktasına sahip. Acer ExoAmp Anten teknolojisi optimize edilmiş anten konumuyla sistem gürültüsünü önlüyor ve metal kapağı aracılığıyla daha hızlı, pürüzsüz ve dengeli bir kablosuz deneyim sunuyor. Kullanıcılar ayrıca 2×2 MU-MIMO kablosuz hızlı bağlantıdan ve 9 saate kadar arttırılmış pil ömründen faydalanabiliyor.

Aspire R 15, IPS ekran ve yeni Acer Color Intelligence teknolojileriyle çarpıcı bir görsellik sunuyor. Acer TrueHarmony ve Dolby® Audio™ ise üst düzey ses deneyimi vaat ediyor.

Aspire F 15 ve Aspire E Serileri ile Stil Sahibi Günlük Bilgi İşlem

Acer yeni Aspire F Serisi ile ana dizüstü bilgisayar serilerini birinci sınıf yüzeylere sahip metal kapaklarla tanıştırdı. Beş farklı renk (Parlak Gümüş, Siyah, Çivit Mavisi, Şarap Kırmızısı ve Mermer Beyazı) ile temin edilebilen Aspire F Serisi günlük kullanım için mükemmel bir stil ve performans birleşimi. 9 saatlik pil ömrü kablosuz olarak MobileMark2014 verimlilik modu testine dayanmaktadır.  Gerçek pil ömrü cihaz ayarları ve kullanıma göre değişir.

Acer Aspire F 15
Acer Aspire F 15

2016 Acer Aspire E Serisi  Mermer Beyazı, Çelik Grisi, Alacakaranlık Moru, Bakır Kırmızısı, Siyah, Rokoko Kırmızısı ve Çivit Mavisi olmak üzere her biri birinci sınıf doku örüntülü metalik bir yatay ve ince fırçalanmış tasarıma sahip yedi renk seçeneği ile yenilendi.

6. nesil Intel Core işlemciler, GDDR5 VRAM ile NVIDIA GeForce GTX950M grafikler ve DDR4 RAM ile donatılan Aspire F ve Aspire E serisi günlük kullanım için fazlasıyla güç sunuyor. Kablolu bağlanabilirlik seçenekleri arasında diğer temel parçaların yanı sıra USB Type-C bağlantı noktası bulunurken, 802.11ac MU-MIMO teknolojisi çok yüksek hızlı kablosuz bağlantı sağlıyor.

Acer Aspire E 15
Acer Aspire E 15

Hem Aspire F hem de Aspire E Serileri Windows 10 ile çalışıyor. Acer ExaColor ekranları canlı ve renkli görüntülere kavuştururken Acer BluelightShield teknolojisi uzun süreli kullanımlarda ekranın mavi ışık emisyonunun ayarlanabilmesini sağlıyor. Acer TrueHarmony teknolojisi ise dizüstü bilgisayarın ses deneyimin üst seviyeye taşıyor.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik 

Acer Aspire R 15 Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 699 $’dan ve EMEA’da yine Mayıs ayından itibaren 799 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Aspire F Serisi Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 499 $’dan, EMEA’da 499 €’dan ve Çin’de 4,499 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Aspire E Serisi Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 399 $’dan, EMEA’da 499 €’dan, ve Nisan ayında Çin’de 2,999 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Modellerin devamı ilerleyen sayfalarda

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here