Acer P serisine 4 yeni projektör katıldı

Acer P serisi projektörler arasına katılan 4 yeni model P6200, P6200S, P6500 ve P6600 teknik özellikleri ve fiyatı ilan edildi.

Acer P6200, P6200S, P6500 ve P6600 projektörlerin özellikleri ve fiyatı ilan edildi

Acer P6200, P6200S, P6500 ve P6600 projektörler duyuruldu. Büyük salonların yanı sıra küçük boyutlardaki konferans odalarında da kullanım için tasarlanan bu yeni cihazlar, profesyoneller için yüksek etkili projeksiyonlar sunar. İster toplantı odasında isterse yatak odasında kullanılsın, ürünler çarpıcı full HD olarak ve HDMI 3D veya 144Hz 24p destekleriyle sinema benzeri bir deneyim sağlıyor.

Canlı Projeksiyon

Yeni ürün serisi görüntü ayarı için Acer’ın dünya lideri Acer LumiSense+ teknolojisinden yararlanır; böylece kullanıcılar ortamın aydınlatması nasıl olursa olsun en iyi görüntüleme deneyimini elde ederler. LumiSense+ bilgi işlem motoru ile birlikte çalışan bir ışık sensörü yansıtılan görüntülerin parlaklık seviyesini, renk doymasını ve kontrast oranını uygun biçimde dinamik olarak optimize etmek için projektöre dahil edilmiştir.

DynamicBlack™ teknolojisi ile bir araya getirilen 20,000:1 görüntü kontrastı ekrandaki içeriği kare kare analiz eden cihaz tarafından en canlı koyu siyahları ve mükemmel beyazları sunmak için daha da geliştirilmiştir. Ampul gücü siyah seviyelerini optimize etmek için dinamik olarak ayarlanır.

P6600 projektör daha geniş bir görüntüleme alanıyla konforlu bir görüntüleme sağlayarak ayrıca ultra geniş ekran projeksiyonu sunar – WUXGA daha yüksek bir 1920×1200 çözünürlük sunar ve 16:10 bu projektörleri veri ve grafik sunumunun yanı sıra doğal çözünürlüklü FHD videolar için çok yönlü yapar.

Çarpıcı renkler

Acer projektöleri hem 2D hem de 3D içerik için doğanın gerçek tonlarını yansıtan ColorBoost3D’den faydalanır. Eşsiz bir renk üretimi ve doyması için optimize 6 segmentli renk çemberi, gelişmiş ampul aydınlatma teknolojisi ve güçlü görüntü işleme özelliğine sahiptirler.

Ayrıca, Acer ColorSafe II teknolojinin görüntülerdeki sarı/yeşil tonları gibi renk bozulmalarına karşı neredeyse bağışıklı olmasını garanti eder. Uzun süreli kullanımlardan sonra bile renk doğruluğunu kontrol etmek için dinamik RGB kazancı sağlar. Bu da sonuç olarak, zaman içinde son kullanıcıya büyük tasarruf getirir.

Acer P serisi projektörler arasına katılan 4 yeni model P6200, P6200S, P6500 ve P6600 teknik özellikleri ve fiyatı ilan edildi.

Kurulum esnekliği

Kullanıcılar 1.6x yakınlaştırma oranıyla ( P6200S için 1.36x) projektörlerini her odada mükemmel şekilde konumlandırabilirler. Dikey lens değişimi yansıtılan görüntünün orijinal formatını ve boyutunu bozulmadan korurken ayarlama yapılabilmesi anlamına gelir. 4 Köşe ve HV keystone düzeltme ise projektör ekranın sağına, soluna, yukarısına veya aşağısına yerleştirilse bile yanlarda deformasyon olmadan 30°’ye kadar bozulmalara izin verir.

Gelişmiş kullanılabilirlik ve bağlanabilirlik

Kullanıcılar bir Acer kablosuz donanım kilidi ile kablolardan kurtularak kablosuz projeksiyon keyfini yine de 1080p full HD olarak çıkarabilirler. Ayrıca, ister tavana monte edilsin ister bir masanın üzerine yerleştirilsin, takılıp çıkarılabilen bir kablo kılıfı tüm kabloların hatta saklı donanım kilidinin bile düzenli bir şekilde istiflenebilmesini sağlar.

Her projektör sahip olduğu 10Wx2 hoparlör ile harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırarak stüdyo tonlarını ve gelişmiş net seslerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu da, bir toplantı odasında veya sınıfta ekrana doğrudan projeksiyon için Mirroring Display’in yaptığı gibi bir avantaj sağlar. Ayrıca, çoklu görevler için Quad View bölünmüş ekran dört kullanıcının içeriklerini aynı anda ekranda görüntülemesine izin vererek, birlikte çalışmayı daha da iyileştirir.

Acer 6600 aynı zamanda mevcut A/V sistemlerine bağlantı maliyetini azaltmak, HDMI arabirimini kullanmayarak verimliliği ve güvenilirliği arttırmak için ticari multimedya içerik dağıtımında bir bağlantı standardı olan yenilikçi HDBaseT’den yararlanarak, yüksek çözünürlüklü içerik, çok kanallı ses ve çeşitli kontrol arabirimleri sunmaktadır.

Yeni eklenen özellikler arasında 4,500 ilave ampul ömrü sunan ve bir giriş sinyali alınmayan durumlarda %80’e kadar güç tüketimi sağlayan Acer ExtremeEco modu vardır. Ampul ömrünün uzatılması ve maliyet tasarrufu her ortamda uzun süreli, güvenilir projektör kullanımını garanti eder.

Acer P6500 ve P6600 fiyat

P6500 projektör, 2.499 $, P6600 2.599$’dan başlayan fiyatlara temin edilebilir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.