AirPods Kulaklığını Yanlışlıkla Yuttu, Cihaz Hala Çalışıyor

AirPods Kulaklığını Yanlışlıkla Yuttu, Cihaz Hala Çalışıyor

Apple’ın kablosuz kulaklıkları midede bile çalışabiliyor. AirPods kulaklıklarınının tekini yutan Tayvanlı kullanıcının ilginç hikayesi haberimizde.

Apple’ın kablosuz kulaklıkları AirPods küçük tasarımları ve tamamen kablosuz yapılarıyla kaybolmaya son derece müsait yapıda. Fakat bu haberde çok farklı bir AirPod kaybetme hikayesine tanık olacaksınız. Tayvanlı bir Apple kullanıcısı, AirPod kulaklığını yanlışlıkla yuttu ve kulaklığı bulamayınca iPhone’undan uzaktan arama işlemi gerçekleştirdi. AirPod’un bip sinyalinin karnından geldiğini farkeden kullanıcı acilen hastanenin yolunu tuttu.

Apple'dan İki Yeni AirPods Modeli Geliyor

Hastanede yapılan tetkikle kablosuz kulaklığın tekinin karnında olduğu anlaşılan Apple kullanıcısı ameliyata alındı. Yapılan operasyonun ardından kulaklık çıkarıldı. Yıkandıktan sonra denemesi yapılan kulaklığın mide asidine rağmen çalışır durumda olduğu ve pilinin %41 seviyesinde kaldığı tespit edildi.

Bu ilginç haber doğrultusunda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, aman dikkat edin kablosuz kulaklıklarınızla uyumayın. Sonra sabah uyandığınızda hastaneye koşmak zorunda kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here