AMD Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 yazılımını indirmeyi unutmayın

AMD Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 yazılımını indirmeyi unutmayın

AMD’nin yeni Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 sürücü yazılımı hazır. Ekran kartınızın verimliliğini en üst seviyede tutmak istiyorsanız bu yazılımı indirin.

AMD‘nin yeni nesil ekran kartlarını ya da dahili grafik birimlerini kullanıyorsanız sizler için yeni bir sürücü yayımlandı. AMD Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 sürücü ve yazılım paketi hem oyunlarda daha stabil performans elde edebilmemiz, hem de aşağıdaki listede sıraladığımız sorunların çözümleri için kullanıcılarla paylaşıldı. Hangi sorunların çözüme kavuşturulduğunu aşağıdaki listeden görebilir, sayfanın alt kısmındaki indirme bağlantılarından sürücüyü indirebilirsiniz.

AMD Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 yazılımını indirmeyi unutmayın

Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 yazılımı hangi sorunları çözüyor?

  • AMD Radeon VII ve Radeon RX Vega Serisi grafik ürünlerinin sistem kararsızlığı yaşama veya aynı anda üç veya daha fazla ekran bağlandığında sistemi askıda bırakma sorunları çözüldü.
  • World of Warcraft ™ 8.1.5 veya üzeri yamalarda MSAA etkinleştirildiğinde yaşanan kilitlenme sorunları çözüldü
  • Fare imleçlerinin Radeon Vega Graphics ile AMD Ryzen Mobil İşlemcileri’nde ekranın üst sınırından kaybolma veya dışarı çıkma sorunu çözüldü.
  • Radeon WattMan otomatik hız aşırtması, Radeon RX Vega serisi grafik ürünlerinde motor saatlerini varsayılan seviyelerin üzerine çıkarmada başarısız olabiliyordu. Bu sorun çözüldü.
  • Vari-Bright değişiklikleri, Radeon ™ Vega Graphics sistem konfigürasyonlarına sahip bazı AMD Ryzen ™ Mobil İşlemcilere uygulanamayabiliyordu, sorun çözüldü.
  • World of Tanks ™ grafik ayarları ayarları Radeon RX Vega serisi grafik ürünlerinde “minimum” olarak ayarlandığında grafik bozulmalarına neden oluyordu. Sorun çözüldü.

AMD Radeon Adrenalin 2019 19.4.1 sürücüsünü Windows 10 64-bit işletim sisteminizde kullanmak istiyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edin.

Farklı bir işletim sistemi için indirmek istiyorsanız bu bağlantıyı kullanarak AMD’nin sürücü sayfasına geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here