AMD Zen tabanlı işlemciler canlı yayında tanıtılacak

AMD Zen tabanlı işlemciler canlı yayında tanıtılacak

AMD’nin yeni nesil Zen tabanlı işlemcilerini merak ediyorsanız 13 Aralık saat 23:59’da bilgisayar başında olun. Tanıtım canlı yayında yapılacak.

AMD 13 Aralık saat 23:59‘da merakla beklenen yeni Zen tabanlı masa üstü işlemcisini tanıtacağını duyurdu. AMD hayranları için ABD’de AMD Başkan ve CEO’su Dr. Lise Su’nun katılımı ve ünlü televizyon sunucusu ve video oyun gazetecisi Geoff Keighly sunuculuğunda düzenlenen özel New Horizon etkinliğinden canlı yayın ile takip edilebilecek bu tanıtım, ürün demolarını da içerecek.

Yeni ufuklar Zen tabanlı AMD işlemcilerle açılacak

Etkinlik canlı olarak www.AMD.com/NewHorizon adresinden takip edilebilecek ve ayrıca etkinlikten birkaç saat sonra AMD YouTube kanalından da erişilebilecek.

AMD‘nin yeni nesil işlemcileri üst düzey performansı düşük nanometre değerleriyle sunacak. Bu işlemciler şimdiden AMD’nin yeniden doğuşu olarak nitelendirilmeye başladı bile. Eğer donanım dünyasıyla yakından ilgiliyseniz, bu canlı yayını kesinlikle kaçırmayın.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here