Anker PowerHouse, telefonunuzu 40 kez şarj edebiliyor

Anker Powerhouse

Vahşi doğada uzun bir seyahate çıkmadan önce bir Anker PowerHouse satın almanızda fayda var. Bu pil, akıllı telefonunuzu 40 kez şarj edebiliyor.

Doğa seyahatleri ya da kamp tatilleri yapanların en büyük problemlerinden biri, mobil cihazlarının şarj seviyeleridir. Vahşi doğada telefonsuz kalmak, bazı durumlarda ölümcül sonuçlar doğurabiliyor. Eğer uzun süreli kamp maceraları yaşamayı seven biriyseniz ve yanınızdaki elektronik cihazları defalarca şarj edebileceğiniz bir pil arıyorsanız Anker PowerHouse aradığınız seçenek olabilir. Bu dev pil, ortalama pil boyutundaki bir akıllı telefonu 40 kez tam şarj edebiliyor. Üzerinde çok zengin giriş-çıkış seçenekleri bulunan Anker PowerHouse küçük buzdolaplarını, dizüstü bilgisayarları ve traş makinesi gibi küçük ev aletlerini rahatlıkla çalıştırıyor.

Anker PowerHouse

Fiyatı pek de ucuz olmayan dev pil, Amazon’da 499$‘dan ön siparişe sunulmuş durumda. Stoklara 22 Mayıs 2016 tarihinde girecek olan 400Wh’lik bataryayı satın almayı düşünenler bu bağlantıya tıklayabilirler.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.