AOC E1 serisi dahil olmak üzere iş dünyası için yeni monitör modellerini tanıttı

AOC, ana akım E1 Serisi’nin en yeni ferdini, 27 inçlik iş monitörü 27E1H modelinin Kasım 2018’de piyasaya çıkacağını duyuruyor.

AOC, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve büyük şirketlerin yanında kamu sektörüne yönelik de eksiksiz bir B2B ürün grubu sunuyor. EPEAT Gold/Silver, TCO, Energy Star ve GS gibi önemli düzenlemelere uygun olan bu monitörler hem enerji verimli hem de çevre dostu. Ergonomik ayaklar gerektiren ama yine de modern, göz alıcı bir görünüm isteyen işletmeler için AOC, metalik gri yüzeye ve IPS panelleri ile 4 portlu USB 3.0 aygıtı ile donatılmış 3 taraftan da çerçevesiz tasarıma sahip monitörlerden oluşan 90 Serisi’ni, ya da kullanıcıların gereksinimlerine göre geniş yelpazedeki girişleriyle, iki görüntü oranı seçimiyle ve üç panel türü ile P1 Serisi’ni sunuyor. Ayrıca tüm AOC B2B ürün grubu modelleri 3 yıllık garanti kapsamına sahip.

Olmazsa olmaz monitörler: E1 Serisi

Temel olarak küçük ve orta ölçekli işletmeler ve kamu sektörü için tasarlanmış E1 Serisi, kusursuz panel kalitesi ya da Düşük Mavi Işık modu ya da Flicker-Free teknolojisi gibi üretkenliği artıran özelliklerin yanı sıra yalınlık ve akıllı tasarımlar da sunuyor. E1 Serisi’nin tüm monitörleri, canlı metinlerin yanında görüntü ve videoların muhteşem şekilde görüntülenmesi için Full HD (1920×1080 piksel) ekranlara sahip.

AOC, E1 Serisi’ni ilk olarak TN paneli ile donatılmış, 21.5 inçlik 22E1D modeli ve MVA paneline sahip, 21.5 inçlik 22E1Q modeli ile piyasaya çıkarttı. 22E1D’nin TN paneli 2 ms’lik tepki süresi sayesinde hız dolu görüntülere daha uygun iken, 22E1Q ise sıradışı 3000:1 statik kontrast oranı ve geniş görüntüleme açıları sayesinde kontrast açısından zengin uygulamalar için daha uygun. 24 inçlik 24E1Q modeli, daha doğru renkler için IPS paneline sahip.

3 taraftan da çerçevesiz tasarımı ise pürüzsüz çoklu monitör kurulumlarını mümkün kılıyor. 21.5 inç – 24 inç monitörlerdeki dahili hoparlörler, iş ortamlarında çok kullanışlı olabilir. Kablo yönetimini sağlayan basit ayak, geniş bir eğme ayarı (3.5° ~ 21.5°) sunuyor. Üstelik bütün modeller, çalışma alanının düzenlenmesi için daha fazla esneklik sağlayan VESA montajı ile de donatıldı.

P1 Serisi’nden AOC X24P1: Sıradışı 16:10 görüntü oranı ile dikey ekran alanınızı ve
böylece üretkenliğinizi de artırın

Eğer şirketlere AOC’nin olmazsa olmaz ekranlarının sunduğundan daha fazla esneklik gerekiyorsa, o zaman aradıkları çözüm P1 Serisi’nde olabilir. P1 Serisi’ndeki bütün monitörler, yüksekliği ayarlanabilir ayaklar (130 mm ya da 150 mm), dahili kablo yönetimi ve kolay kurulum için Quick-Release özelliği ile donatıldı.

21.5 inçlik TN paneline sahip 22P1D, bir diğer deyişle, en temel model haricinde, P1 Serisi’ndeki diğer bütün modeller, çevre birimlerini kolayca bağlamak için 4 portlu bir USB 3.0 aygıtına sahip ve hem daha eski teknolojili cihazlarla hem de daha güncel olanlarla çalışması için 4 farklı video girişine (VGA, HDMI, DisplayPort ve DVI) sahip. 23.8 inç/24 inç ölçü segmentinde, kullanıcılar 16:9 (24P1) ya da 16:10 (X24P1), iki farklı görüntü oranından birini seçebiliyorlar. Üstelik bunlardan ikincisinde 1920×1200 piksel çözünürlük olduğundan dikey ekran alanını da artıyor. Bu da, hesap tablolarını ya da belgeleri düzenlerken kullanışlı oluyor.

Bu monitörlerin her ikisi de, doğru renkler sunup IPS panelleri sayesinde geniş görüntüleme açıları sağlarken bir yandan da 3 taraftan da çerçevesiz tasarımları ile görsel anlamda da büyüleyici. P1 Serisi’ndeki diğer monitörler arasında Full HD çözünürlükteki 21.5 inçlik TN ve MVA panelleri veya Full HD ya da QHD çözünürlüklere sahip 27 inçlik IPS modelleri bulunuyor.

AOC Q2790PQU: QHD çözünürlüğe sahip (2560×1440 piksel) şık, zarif, çok yönlü ve yüksek performanslı B2B monitörü

90 Serisi monitörleri görsel olarak portföyün geri kalanından farklı. Bu modeller, AOC’nin geniş B2B monitör yelpazesine eşsiz, metalik gri bir yüzey ve daire biçiminde bir ayak ile katkıda bulunuyorlar. Renk doğruluğunu IPS panellerine borçlu bu modeller aynı zamanda geniş görüntüleme açılarına da sahipler. Üç modelin üçü de eğme, sağa sola dönme ve pivot modlarına ek olarak 130 mm yükseklik ayarını sağlayan ergonomik ayaklar ve kolay bir kurulum için de Quick-Release özelliği ile donatıldı.

Hemen işe koyulalım

Mesleğiniz her ne olursa olsun, AOC, iş monitörlerinde pek çok farklı gereksinime uygun geniş yelpazede bir çeşitlilik sunuyor. Siz de şimdi AOC’nin yeni, zarif iş ekranlarına geçerek artan üretkenliğin ve çok yönlülüğün keyfini çıkartın.

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitterGoogle+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here