AOC G2590FX 1 ms 144Hz FreeSync monitör uygun fiyatla piyasada

AOC G2590FX 1 ms 144Hz FreeSync monitör uygun fiyatla piyasaya çıkıyor

AOC, bütçesi kısıtlı oyuncular için ideal bir monitör olan G2590FX ’i piyasaya çıkartıyor. Bu monitör 1 ms tepki süresi ve FreeSync teknolojisi sunuyor.

AOC, G90 Serisi’ni 2017 yılının Aralık ayında piyasaya çıkardı. Piyasaya giriş düzeyinde sunulmalarına rağmen, tam yetkinlikli oyun monitörleri ile G90 serisi, kısa sürede pek çok kişinin beğenisini kazandı, çok sayıda ödül aldı ve hakkında olumlu incelemeler yazıldı. AOC, şimdi ise G90 Serisi’ni yeni bir model ile genişletmeye karar verdi. Yeni G2590FX modelinin 24.5 inçlik TN paneli, 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile 1920×1080 Full HD çözünürlüğe sahip. 400 cd/m² parlaklığı ve daha da iyileştirilmiş görüntüleme açıları (170/160) rahat bir görüntüleme ve oyun deneyimi sağlıyor. 3 taraftan çerçevesiz tasarımı, monitöre birinci sınıf hissi veriyor ve sürükleyici, süper geniş ekran oyunları ya da çoklu görev yürütme için akıcı, çoklu monitör kurulumlarını mümkün kılıyor. Üstelik G2590FX modelinin yalın ama zarif ayağı, -3.5 dereceden 21.5 dereceye geniş eğilme ayarı sağlıyor ve monitörü kendi zevkine göre yerleştirmek isteyen oyuncular için 100×100 mm VESA montajını destekliyor.

Uygun fiyatlı ve zengin özellikli

AOC, cazip bir fiyatta yüksek performanslı bir ekranı piyasaya çıkartıyor. Piyasaya giriş düzeyinde bir monitör de olsa, G2590FX modelinin sundukları bitmiyor. FreeSync teknolojisi monitörün yenileme hızının desteklenen AMD GPU’ların verilen kare hızı ile eşzamanlanmasını sağlıyor, böylece uyumsuz karelerin neden olduğu tutukluk ve kırılma ortadan kalkıyor. Dahası, oyunculara yardımcı olup onların ekran başında geçirdikleri zamanı kolaylaştırmak için G2590FX modeli, titreşimi ortadan kaldırmak için FlickerFree teknolojisine ve zararlı, kısa dalga boyundaki mavi ışığı filtreleyip engelleyen Düşük Mavi Işık (Low Blue Light) moduna sahip.

G2590FX modeli, VGA, DisplayPort 1.2 ve 2 x HDMI 1.4 ekran girişleri ile donatıldığından hem eski hem de şimdiki cihazların kolayca bağlanmasını sağlıyor. G90 ailesinin diğer fertleri gibi, G2590FX modeli de çeşitli çevre dostu gereklilikleri değerlendiren sertifikalara da sahip olduğu için, gezegenimizin sürdürülebilir geleceğine de katkıda bulunuyor.

AOC G2590FX, şimdi 299 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden mağazalarda bulunabilir.

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitterGoogle+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here