AOC ve Red Bull Uzun Soluklu Bir Ortaklık Anlaşması Yaptı

AOC ve Red Bull espor etkinliklerinde uzun soluklu bir ortaklık anlaşmasına gitti. 2019 yılı boyunca Red Bull Player One etkinliklerinde AOC monitörler kullanılacak.

Ekran uzmanı AOC, bugün Red Bull ile uzun soluklu bir ortaklığı duyuruyor. Şu andan itibaren, önde gelen espor etkinliklerinde gücünü Red Bull’dan alarak yarışan takımlar ve oyuncular, AOC’nin son teknoloji ürünü oyun monitörlerine sahip olacak. Ayrıca, Avrupa’nın dört bir yanında gerçekleşecek on Red Bull Player One etkinliğinin sponsoru da, 2019 yılı boyunca AOC olacak.

Birleşmiş güçler daha da güçleniyor

Hem AOC hem de Red Bull, geçen yıl Red Bull Guardians ve Red Bull Kumite için zaten ortaklık kurmuş, espor alanında deneyimli ve iyi tanınan emektarlar. İşte böyle bir başarı performansını temel alan bu iki şirket, birbirine destek olarak rekabetçi oyun alanındaki uzun soluklu varlıklarını derinleştirmeyi amaçlıyorlar. AOC ve Red Bull, tek takım olarak, hem oyuncuların hem de tutkunların profesyonel espor deneyimlerinin sınırlarını zorlayacak. AOC’nin sponsor olduğu seçili ödüller sayesinde, yarışmacılar etkinliklerin bazıları boyunca AOC oyun monitörü kazanma fırsatına sahip olacaklar.

EVO Champion Problem X, Paris’te 11 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen Red Bull Kumite Dünya Finali’nde birinci olan Fujimura ile tokalaşıyor.

En üst düzeyde oyun kurulumları

Sunulan modeller, her Espor için özenle seçildi ve 1 ms gibi (AOC AG241QG & AG251FZ) hızlı tepki sürelerine, 240 hz’e çıkabilen yenileme hızlarına (AOC AG251FZ) ve 2560 x 1440 piksele uzanan canlı ve keskin QHD çözünürlüklere (AOC AGON AG241QG & AOC AGON AG271QG) sahip.

AOC’nin oyun monitörlerinin hepsi, oyunculara en yüksek esnekliği ve mobiliteyi sağlıyor ve Red Bull’un üst düzey espor etkinliklerinin en yüksek rekabet için birinci sınıf ekipman ile donatılmasını sağlayacak.

Red Bull’un espor etkinliklerini destekleyecek oyun monitörlerinden bir seçki:
AOC’nin AG241QG, AG251FZ ve AG271QG modelleri.

Sıradaki Red Bull çevrimdışı etkinlikleri
• 27 Nisan’dan 22  Haziran 2019’a kadar: LoL Red Bull Player One – İspanya
• 18 Mayıs 2019: CS:GO Flick – Türkiye
• 27 Temmuz 2019: LoL Red Bull Player One – Almanya

Gelecek etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgi almak için, lütfen AOC Gaming’in resmi websitesini ziyaret edin ya da Facebook, Twitter ya da Instagram’da AOC Gaming’i takip edin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here