Apex Legends Mobil Cihazlara Geliyor

Apex Legends Mobil Cihazlara Geliyor

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Apex Legends çok yakında mobil cihazlarda da oynanabilecek! Detaylar haberimizde.

EA tarafından bugün gerçekleştirilen 2019 yılı 4. çeyrek rapor toplantısında önemli bir bilgi aktarıldı. Oyun tutkunlarını esir almayı başaran Apex Legends, yapılan açıklamaya göre hem Android hem de iOS cihazlara geliyor. Apex Legends mobil sürümünün ne zaman piyasaya çıkacağı ve hangi donanıma sahip cihazlarda oynanabileceği ise şimdilik maalesef bilinmiyor.

PUBG mobil en büyük rakibiyle karşı karşıya kalacak!

Apex Legends Mobil Cihazlara Geliyor

PUBG mobil ile akıllı telefon ve tabletlerde tam anlamıyla fırtınalar estiren Tencent firması, belki de bugüne kadarki en iddialı rakibiyle karşı karşıya. Bilgisayarlarda ve modern oyun konsollarında ücretsiz olarak oynanabilen Apex Legends, hayatta kalma oyunları arasındaki en popüler seçeneklerden biriydi. Şimdi bu oyun mobil cihazlara da gelerek hem oyuncu sayısını artıracak, hem de EA’in gelirine gelir katacak.

Siz Apex Legends hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu oyunun mobil cihazınıza da gelmesini ister miydiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi çekebilir: PUBG mobil için en iyi cep telefonları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here