Apple’dan İki Yeni AirPods Modeli Geliyor

Apple'dan İki Yeni AirPods Modeli Geliyor

Apple’ın meşhur kablosuz kulaklıkları iki yeni modelle daha karşımıza çıkacak. Yeni AirPods cihazlar hakkındaki bilgiler haberimizde.

Apple içerisinden bilgiler verme konusunda adını sıkça duymaya başladığımız Ming-Chi Kuo yine ilgi çekici detaylarla karşımızda. Apple’ın 2019 ve 2020 yılları içerisinde iki yeni AirPods modeli tanıtacağını iddia eden Kuo, bu cihazlar hakkında bazı bilgiler verdi.

Apple bildiğiniz üzere yeni AirPods‘unu sadece birkaç hafta önce tanıtmıştı. Ancak firmanın bu yeni modelle yetinmeyeceği, muhtemelen yeni iPhone’ların tanıtılacağı 2019 Eylül döneminde yeni bir kablosuz kulaklık daha tanıtacağı iddia ediliyor.

Apple’ın yeni kablosuz kulkaklıkları bambaşka bir tasarımla gelecek

Yeni Apple kablosuz kulaklık modelinin tamamen yeni bir tasarımla geleceği ve piyasadaki modelden daha pahalıya satılacağı söyleniyor. Şu an piyasada bulunan en son AirPods modeli standart şarj kutusuyla 159 dolar, kablosuz şarj kutusuyla 199 dolar fiyat etiketine sahip.

Kuo, Apple’ın kablosuz kulaklıkları için yüksek talep olduğunu da bilgilere ekliyor. 2019 yılında 52 milyon üniteye çıkması beklenen AirPods kulaklıkların 2020’de 75-85 milyon üniteden fazla satılacağı iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here