Apple iPhone SE 2 ya da iPhone XE ile Küçük Ekrana Geri Dönecek

Apple küçük ekranlı iPhone SE 2 ya da iPhone XE modeliyle piyasaya renk katmaya hazırlanıyor.

Apple’ın geniş kitleler tarafından büyük ilgi gören küçük ekranlı iPhone modeli iPhone SE halen piyasada aranan bir akıllı telefon. Oldukça yüksek performanslı bir akıllı telefon olsa da iPhone SE’nin artık eskidiğini kabul etmek gerek. Peki piyasada yeni bir iPhone SE modeli görmek kötü mü olurdu? Tabii ki hayır. Eğer siz de Apple’dan küçük ekranlı bir akıllı telefon bekliyorsanız bu haber sizi mutlu edecek. İddialara göre Apple, 4,8 inç ekran siparişlerini vermeye başladı ve iPhone SE 2 ya da iPhone XE için kolları çoktan sıvadı.

Tek elle kullanmaya müsait yapıda akıllı telefon arayanlar için piyasada bazı seçenekler mevcut, ancak bu alanda hiç yüksek performanslı cihaz bulunmuyor. Eğer Apple gerçekten de 4,8 inç ekranlı bir iPhone XE üretmeyi planlıyorsa bu cihazın çok büyük ilgi göreceğini tahmin etmek zor değil.

iPhone SE 2 ya da iPhone XE’nin OLED ekran paneline, Apple A12 Bionic yongasetine ve 600-800 dolar arasında değişecek fiyatlara sahip olacağı iddia ediliyor. Bakalim bu yılın Eylül ayında Apple tarafından yapılacak etkinlikte bir küçük ekranlı iPhone sürprizi görecek miyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here