Kızgın kullanıcı Apple Store’da iPhone ve Mac parçaladı

Apple mağazasında terör estiren Fransız kullanıcı

Apple’ın müşterilerine sunduğu hizmet genellikle övgülere konu olur. Ancak bu kez ortada çok kızgın bir Apple kullanıcısı var.

Apple, teknoloji dünyasındaki en büyük firmalardan biri. Kimileri bu firmaya aşıktır, kimileriyse nefret eder. Konu müşteri memnuniyeti olduğunda Apple‘a söyleyecek fazla söz yoktur. Satış fiyatları genel olarak yüksek görünüyor olsa da, bir iPhone, iPod ya da Mac satın aldığınızda kolay kolay mağdur olmazsınız. ABD temelli firma, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati konusunda dünyanın en başarılı örneklerinden biridir.

Peki bir firma tüm müşterilerini memnun etmeyi başarabilir mi? Bunu hiçbir firmanın başaramayacağını biliyoruz. Bugüne damgasını vuran “Kızgın müşteri” haberi Fransa‘dan geliyor. YouTube‘da paylaşılan videoda açıkça izleyebileceğiniz üzere, son derece kızgın bir kullanıcı Dijon‘daki AppleStore‘a girerek terör estiriyor.

Apple mağazasında terör estiren Fransız kullanıcı

Elindeki dev demir bilye ile iPhone’ların ekranlarını kıran kullanıcı, hızını alamayıp Mac‘lere de saldırıyor. Fransız medyasından gelen bilgilere göre bu kızgın kullanıcı, müşteri haklarının korunmadığını ve geri ödeme alamadığı için bu yola gittiğini belirtiyor.

Binlerce euro’luk hasara yol açan kızgın müşterinin videosunu sayfanın üst kısmından izleyebilirsiniz. Konu hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Cihaz.TV’yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here