Apple’ın iPhone 11 serisi için kare kamera kurulumu onaylandı

Geçen ay yeni iPhone 11 cihazların arka kamerasının nasıl görünebileceğini ilk kez görmüştük. Görünüşe göre üçlü kameralara sahip kare bir kamera kurulumuydu.

Çanta ve aksesuar üreticisi OlixariPhone 11’in arka kamerası için zaten cam koruyucuları üretmiş durumda. Bu yıl Apple’dan beklediğimiz her biri için birer tane olmak üzere üç versiyonu var. Ek olarak, aynı aksesuar üreticisi ayrıca Mobile Fun UK’den ön sipariş vermek için hazır olan iPhone 11 Max ekran koruyucusu üretmiş durumda.

İngiltere perakendecisi, Olixar koruyucularının “zaten seri üretimde olduğunu ve satılmaya hazır olduğunu” açıklayan kamera koruyucuları hakkında bir video hazırladı, bu yüzden şirket düzenin doğru olduğuna kesinlikle emin. ”Üç farklı kamera koruyucusu var“. iPhone 11 ve 11 Max aynı kamera düzenlerine sahip görünüyor, iPhone 11R ise bir kamera eksik olacak.

İPhone 11 kamera kurulumuyla ilgili ilk söylentiler , Apple’ın ilk kez 120 derecelik geniş açılı kamera ekleyeceğini gösteriyor. Aynı raporlar telefoto ve standart kameraların optik olarak dengelenmeye devam edeceğini gösteriyor, ancak ultra geniş alanda OIS için bir plan yok. Bu arada, iPhone 11R telefotoya ve standart fotoğraf makinelerine sahip olacak.

Ayrıca Apple’ın arkasında daha parlak bir dörtlü LED flaş ve öncekilerden daha ince bir kamera çıkıntısı olacak. Akıllı HDR’nin de rekabeti yakalamak için önemli bir güncellemeden geçmesi bekleniyor.

Olixar, gelecekteki telefonların kasalarının nasıl görüneceğini sızdıran oldukça iyi bir geçmişe sahip, ancak yine de ekran koruyucusuyla biraz şaşırıyoruz. Arkasındaki render telefon mevcut iPhone XS Max ile aynı görünüyor, ancak hoparlör ızgarası eskisinden iki kat daha kalın görünüyor. Söylentiler, Face ID’nin bu yıl daha da geliştirileceğini ve sizi çok çeşitli açılardan ekrana daha yakın bir şekilde doğrulayabilen yeni sensörlerle geleceği yönünde.

iPhone’lar genellikle Eylül ayında piyasaya sürülmeye başlandı, bu yüzden telefonun duyurulmasından üç ay önce, bunun gerçekten iPhone’un yeni kamera düzeni olacağını düşünüyor musunuz? Ayrıca, iPhone 11 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here