Arçelik 4K Ultima TV serisi özellikler ve fiyat

Arçelik 4K Ultima Televizyon serisinin özellikleri ve başlangıç fiyatı ilan edildi.

Arçelik 4K Ultima serisindeki televizyonlar, canlı renk ve akıcı görüntü sunuyor

Arçelik 4K Ultima TV serisi duyuruldu. Yeni nesil Arçelik Ultima televizyonlar, 4K görüntü teknolojisi, 5 yıldızlı (SPR) ses deneyimi, ince yapısı, metalik tasarımı ile televizyon izleme keyfini kullanıcılarına sunuyor.

4K Görüntü Teknolojisi İle Canlı Renkler, Akıcı Görüntüler

En hareketli sahnelerde bile net sunan Arçelik 4K Ultima TV, Video Perfection Engine teknolojisi sayesinde daha akıcı görüntü, Wide Color Gamut teknolojisi ile geniş renk yelpazesine sahip ekranı daha canlı ve gerçekçi görüntü sağlıyor. Micro Dimming teknolojisi sayesinde karanlık sahnelerde bile en ince detayları görme imkanı sağlayan 4K Ultima, yüksek kontrast sunabilen HDR teknolojisi sayesinde de daha parlak ve yüksek kontrast içeren resim kalitesi elde ediyor.

Arçelik 4K Ultima Televizyon serisinin özellikleri ve başlangıç fiyatı ilan edildi.

3D Sound, DTS Sound, Night Mode ve Bluetooh özelliği ile 5 yıldızlı(SPR) ses deneyimi

Arçelik Ultima serisinde bulunan 3D Sound, DTS Sound, Night Mode ve Bluetooh özellikleri 5 yıldızlı(SPR) ses deneyimini gerçekçi bir şekilde sunuyor. Ultima serisinin öne, arkaya ve alta konumlandırılmış yeni hoparlör yapısı sayesinde daha pürüzsüz, temiz bir ses elde ediliyor ve DTS yazılımı sayesinde sesin daha net duyulmasını sağlıyor.

Gece modu özelliği ile kanal geçişlerinde oluşabilen ses seviyesindeki artma ve azalmayı engelleyerek dengeli ses seviyesinde TV izleme rahatlığı sunuyor. Bluetooth kablosuz müzik bağlantısı sayesinde ise marka ayırt etmeksizin tüm ses sistemlerini Bluetooth ile TV’ye kablosuz bağlanma imkanı sunuyor.

Arçelik 4K Ultima TV serisi fiyat

Yeni 4K Ultima Serisi; 1.999 TL den baslayan fiyatlar ve Avrupa şampiyonasına özel 1000 TL ye varan indirim firsatı sunuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here