ASUS ROG Phone 2 120Hz Ekranla Geliyor

ASUS’un oyunculara özel akıllı telefonu ROG Phone 2 120Hz ekranla gelecek. PUBG Mobile için en iyi telefon geliyor diyebilir miyiz?

Akıllı telefonların başlıca kullanım alanı iletişim ve sosyal medya olsa da, oyunların iyiden iyiye öne çıkmaya başladığını görüyoruz. Özellikle PUBG Mobile popülaritesiyle birlikte birçok kullanıcı akıllı telefon alırken oyun performansına dikkat ediyor. Dünyanın en köklü bilgisayar donanım üreticilerinden biri olan ASUS da bu doğrultuda oyunculara özel akıllı telefonlar üretiyor. Yakında piyasaya çıkması beklenen ASUS ROG Phone 2 mobil oyun tutkunlarının aklını başından alacak özelliklerle geliyor. Bu telefonun 120Hz tazeleme oranına sahip ekranla piyasaya çıkacağı artık kesinleşti.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile için en iyi akıllı telefonlar

ASUS ROG Phone 2 120Hz Ekranla Geliyor

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ilk ASUS ROG Phone modeli 90Hz tazeleme hızına sahip ekranla oyun tutkunlarının beğenisini kazanmıştı. Ekran performansı konusunda çıtayı daha da yukarı taşıyan ASUS, bu kez 120Hz ekranla oyuncuların gözüne girmeyi hedefleyecek. Şu an piyasada Razer Phone 2 ve OnePlus 7 Pro akıllı telefonlar 90Hz ekran tazeleme hızıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Bakalım ASUS 120Hz ekranlı akıllı telefonuna ne kadar fiyat biçecek.

ASUS ROG Phone 2’nin bu ay içerisinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Telefonun özelliklerini merak ediyorsanız bu haberimizi okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here