Anneler günü için öneri: ASUS ZenFone Max

Türkiye'de satışa sunulan ASUS ZenFone Max Android akıllı telefon, 5000 mAh kapasitedeki pili sayesinde 38 gün boyunca kapanmıyor

Anneler Günü’nde annenize akıllı telefon hediye etmek istiyorsanız ASUS, uzun pil ömrüyle dikkat çeken ZenFone Max modelini öneriyor.

Basın Bültenidir – 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü yaklaşırken, annelerini bambaşka bir hediye ile mutlu etmek isteyenler de şimdiden hediye arayışına girdi. ASUS’un Mart ayında Türkiye pazarına sunduğu 5000mAh kapasitesine sahip yeni akıllı telefonu ZenFone Max, eşsiz pil ömrüyle annenizin gücüne güç katacak şık bir hediye olarak alternatifler arasından sıyrılıyor.

Bekleme (standby) modunda 38 güne kadar açık kalabilen telefonun güçlü lityum polimer pili ile anneniz artık çok daha özgür bir deneyim yaşayabilecek. Bu güçlü pil ve enerji verimliliği ile öne çıkan dört çekirdekli 64-bit Qualcomm® Snapdragon™ 410 işlemci sayesinde ZenFone Max, annelerinizin her koşulda yanında olacak.

zenfone-max-700

Pazardaki diğer amiral gemisi akıllı telefonlar ile kıyaslandığında ZenFone Max’ın 5000mAh kapasiteye sahip pili, 2,3 kat daha fazla konuşma süresi ve 2,7 kat daha fazla online gezinti imkanı sunuyor. Bu ise 37,6 saate kadar konuşma süresi ve 32,5 saate kadar da online gezinti süresi anlamına geliyor.

Telefonun lazer bazlı otomatik odaklanma teknolojisine sahip ultra-hızlı fotoğraf çekim özelliği sayesinde anneleriniz, en güzel anlarını geleceğe taşıyacak. 5,2mm inceliğinde olan ZenFone Max, 150Mbps’ye varan indirme hızı sağlayan LTE Kategori 4 özelliği ile 4,5G teknolojisini de destekliyor.

Saf Beyaz ve Osmiyum Siyahı olmak üzere iki renk seçeneğine de sahip olan telefon, şıklığı ile de annenizin gönlünü fethedecek. Şık, dokunması pürüzsüz, göz alıcı, metalik etkiye sahip, bir çerçeveyle sarmalanan ZenFone Max; kabartma derinin görünümü ve dokusu ile annenizin zarafetine zarafet katacak.

ASUS ZenFone Max (ZC550KL) fiyatı: 999 TL (KDV Dahil) (1.2 GHz/2GB 16GB ROM)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here