ASUSPRO A4110 hepsi bir arada bilgisayar tanıtıldı

ASUSPRO A4110 hepsi bir arada bilgisayar, duvara monte edilebilen tasarımıyla yer tasarrufu sağlıyor. CihazTV

Duvara monte edilebilen ASUSPRO A4110 kurumsal hepsi bir arada bilgisayar, masada veya tezgâhlarda yer açarak, mağaza ve restoran gibi işletmeler için rahat çalışma alanları sağlıyor

ASUSPRO A4110, 15,6 inç 10 nokta dokunmatik ekranlı hepsi bir arada kurumsal bilgisayar tanıtıldı. Hepsi bir arada kurumsal bilgisayar, özellikle restoran ve mağaza gibi işletmelere daha fazla üretkenlik katıyor. Cihaz ayrıca yüksek enerji verimliliğiyle maliyetleri azaltıyor.

Intel Celeron N3150 işlemci ve 8GB’a kadar DDR3 bellek içeren ASUSPRO A4110, çoklu görev işlemlerinde kolaylık sunuyor. Bilgisayar, opsiyonel duvara montaj parçaları ve VESA uyumlu montaj noktaları ile duvara da monte edilebiliyor. Böylece masada veya tezgâhlarda yer açarak, mağaza ve restoran gibi mekânlar için rahat çalışma alanları sağlıyor.

Pratik bağlantı seçenekleri

ASUSPRO A4110, pratik bağlantı seçenekleriyle de donatıldı. COM portları, USB 3.0 portları, VGA portu ve HDMI çıkışı ile A4110’u okullarda bulunan projeksiyon cihazlarına, satış noktalarında yer alan barkod okuyuculara ve POS sistemleri gibi diğer cihazlara kolayca bağlamak mümkün. Birçok cihaz çeşidini destekleyen ekstra COM portları ile daha esnek bir kullanım olanağı sağlayan A4110, sürekli büyüyen işler için de ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

ASUSPRO A4110 hepsi bir arada bilgisayar, duvara monte edilebilen tasarımıyla yer tasarrufu sağlıyor. CihazTV

İsteğe bağlı NFC özelliği ile kablosuz rahatlık

A4110 ile işletmeler, isteğe bağlı olarak sunulan NFC özelliği ile cihazları birbirlerine bağlayan kablosuz kolaylıktan da faydalanabiliyor. Basitleştirilmiş oturum açma, dosya senkronizasyonu ve çok daha fazlasını sağlayan yenilikçi teknolojiler sayesinde NFC uyumlu cihazları, A4110’a sadece dokundurarak dosya ve bilgi aktarımı mümkün hale geliyor. Böylece hepsi bir arada bilgisayar; danışma merkezlerinden bilgi indirmek, mobil ödeme yapmak veya dijital kuponlar edinmek için oldukça kolay bir yöntem sunuyor.

Tüm işleriniz parmaklarınızın ucunda

ASUSPRO A4110 hepsi bir arada bilgisayar, iki parmaklı geleneksel çoklu dokunmatiğin ötesine geçerek 10 nokta kapasitif tam çoklu dokunmatik yeteneği ile çoklu dokunmatik etkileşiminde büyük bir teknolojik atılım da gerçekleştiriyor. 10 nokta dokunmatik çözümü, bilgisayarın POS, eğitim ve diğer sektörlerde kullanım alanını da genişletiyor.

ASUSPRO A4110 hepsi bir arada bilgisayar, duvara monte edilebilen tasarımıyla yer tasarrufu sağlıyor. CihazTV

Fiziksel varlıklar ve sanal veriler için tam koruma

Tek adımda yönetim ve veri koruma sunan ASUS Business Manager, bilgisayarda bakım yapmayı kolaylaştırıyor. Business Manager, görevleri optimize etmeyi sağlayan bir dizi programdan oluşuyor. Bu yazılım paketindeki tek sayfalı arabirim sayesinde sistem takibi araçlarına, BIOS güncellemelerine, USB Kilidi ile veri hareketi kontrollerine ve enerji tasarrufu kontrollerine erişebilme kolaylığı sunuluyor. A4110 hepsi bir arada bilgisayar ayrıca, ekstra güvenlik sağlamak için Kensington kilidi ile donatıldı. Böylece donanımlar ve gizli veriler kasanın içinde güvenle saklanabiliyor.

Çevreyi korurken işletme masraflarını da azaltır

Bilgisayarın cıva içermeyen süper parlak 15,6″ LED arka aydınlatmalı paneli, enerji tasarrufu sağlayan Celeron işlemci ve %80’i geri dönüştürülebilir malzemeden oluşuyor.  Bilgisayar; geri dönüşümü kolay malzemeden üretildiği için emisyon ayak izini düşürüyor. Enerji verimliliğine sahip A4110 çevreyi korurken şirketlere işletme maliyetlerini azaltmaya da yardımcı oluyor. Bu çevre dostu bilgisayar, ayrıca ENERGY STAR ve EPEAT Gold gibi sektördeki en üstün çevre sertifikalarına da sahip.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here