Battlefield 1 Playstore’da yerini alıyor

Playstore sayesinde Battlefield 1’e Türk Telekom faturalarına ek olarak taksitli ödeme ve sınırsız adil kullanım kotası avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, tüm dünyada heyecanla beklenen en yeni oyunları dünya ile aynı anda kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Orijinal, sürükleyici konuları, yüksek oyun kalitesi, dinamik oyun yapısı ve sinematik görsel özellikleri ile büyük bir merakla beklenen Battlefield 1, 21 Ekim Cuma günü Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor. Ekim sonuna kadar Türk Telekom evde internet faturasıyla oyunu satın alan Türk Telekom aboneleri, Kasım ayı boyunca sınırsız adil kullanım kotası avantajından da faydalanabiliyor.

Battlefield 1 Playstore'da satışa çıkıyor

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen ve dünyanın en beğenilen FPS serilerinden biri olan Battlefield serisinin en yeni oyunu olan Battlefield 1, Türkçe metin ve altyazı desteği ile sunuluyor. Oyunseverleri 1. Dünya Savaşı atmosferine götüren ve bu savaşta geçen birçok cepheyi içeren Battlefield 1’de oyuncular piyade olarak ya da tank, motosiklet, uçak ve savaş gemilerini kullanarak Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’da birçok bölgede çarpışmalara katılabiliyor. Türkçe metin desteği ile sunulan oyunda Osmanlı Ordusu Çanakkale Savaşı’nda Türkçe seslendirme özelliğiyle yer alıyor.

Battlefield 1’i Playstore üzerinden satın almak istiyorsanız bu sayfayı ziyaret edin.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here