Buzul beyazı PlayStation 4 Slim duyuruldu

Buzul beyazı PlayStation 4 Slim modeli resmi olarak duyuruldu. Cihaz PlayStation VR’ın da satışa çıkacağı tarih olan 24 Ocak’ta raflarda olacak.

Türkiye’nin karlar altında olduğu şu günlerde Sony, “Glacier White” veya direkt Türkçe adıyla söyleyecek olursak buzul beyazı PlayStation 4 Slim modelini resmi olarak duyurdu. Hem konsolun kendisi hem de tabii ki kontrolerinin bembeyaz renkli olmasıyla öne çıkan cihaz, siyah renkli teknolojik cihazlardan sıkılanlar için birebir.

Ülkemizde sadece 500 GB HDD seçeneğiyle satışa çıkacak cihazın 1 TB’lık versiyonu şimdilik sadece Japonya’da satılacak. Ayrıca buzul beyazı renk seçeneğinin sadece PlayStation 4 Slim versiyonuna özgü olduğunu da belirtelim. İlerleyen günlerde bu rengi kullanan PlayStation 4 Pro görüp görmeyeceğimiz belli değil.

Buzul beyazi playstation 4 slim

Tanıtım videosundan gördüğümüz kadarıyla sade, ancak bir o kadar da zarif  bir görünüme sahip buzul beyazı PlayStation 4 Slim bakalım tüketicilerden nasıl bir geri dönüş alacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here