CES 2017’de Razer prototipleri çalındı

Razer Project Valeria

CES 2017’de Razer’In sergilediği iki prototip ürün çalındı. Konuyla ilgili açıklama Razer CEO’su Min-Liang Ttan’dan geldi.

CES 2017‘nin önemli katılımcılarından olan Razer, yeni ürün ve projelerini duyurmuştu. Dünyanın ilk üç ekranlı dizüstü bilgisayarı olan Project Valerie ve 16.8 milyon renk yansıtan Project Ariana projektörü bu ürünler arasındaydı.

Bu ürünlerle teknoloji dünyasında ses getirmeyi başaran Razer, talihsiz bir olayla karşı karşıya. Çünkü şirketin CEO‘su Min-Liang Ttan‘ın yaptığı açıklamaya göre şirketin iki prototip ürünü CES 2017 fuarı kapsamında çalındı.

Yapılan açıklamada hangi ürünün çalındığı belirtilmese de, şirketin Project Ariana ve Project Valerie dışında CES 2017‘de tanıttığı bir prototip ürün yok. Konuyla ilgili yetkililerin araştırması devam ederken, olayla ilgili herhangi bir bilgiye sahip olanların legal@razerzone.com adresine mail göndermeleri isteniyor.

İlginizi çekebilir: Dünyanın üç ekranlı ilk dizüstü bilgisayarı

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here