Conan Exiles satışları çok iyi gidiyor

Conan Exiles için ilk hafta satış rakamları gelmeye başladı. Buna göre oyun, başarılı bir açılış haftası yaşıyor.

Conan Exiles, geçtiğimiz günlerde erken erişim ile birlikte satışa çıkmış ve birçok oyuncunun dikkatini çekmişti. Son dönemde gördüğümüz bir başka açık dünya hayatta kalma oyunu olan Conan Exiles, gelen bilgilere göre ilk hafta sonunda 320,000 adet sattı.

Oyunun geliştiricisi Funcom, yaptığı açıklamada ilk hafta satışlarından çok memnun olduğunu söylerken, oyuna mod desteğinin de yolda olduğunu müjdeledi.  Funcom CEO‘su Rui Casais “Conan Exiles çıkışının başarısından minnettarız” açıklamasını yaparken, oyuncuların artık mod desteğine de kavuşacağının altını çizdi.

Conan Exile

Conan Exiles‘ın bu başarısında tabii ki oyundaki karakterlerle çıplak bir şekilde oynayabiliyor olmanın da etkisi var. Çünkü oyunu oynayarak Twitch’te yayın yapan birçok kişi, komik olmasından dolayı karakterini çıplak bir şekilde oynamayı tercih etti. Twitch’te de bu denli br çıplaklığın herhangi bir sorun teşkil etmemesi, oyunun geniş kitlelere ulaşmasına sebep oldu.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here