Cooler Master MasterCase Pro 6 tanıtıldı

Cooler Master, modüler kasa serisinin yeni modelini duyurdu. MasterCase Pro 6, ödüllü Pro 5 kasanın dikkatle tasarlanmış kuzeni olarak düşünülebilir.

Cooler Master firması, yeni üst düzey bilgisayar kasalarından biri olan MasterCase Pro 6‘yı tanıttı. MasterCase Pro 6‘yı MasterCase serisinin geri kalanından ayıran özellik, gömülü görünümlü tasarım oldu. Bu yeni kasada üst, ön ve arka paneller, koyu metalik gri renkte pürüzsüz panellerle birleştirildi. Cephe, alt kısımdan çıkan yumuşak bir LED ışıma ile işaretlendi. Bu yeni kasada I/O paneli bile üst panele karışan bir kapak tarafından gizleniyor.

Cooler Master, gömme tasarımlı kasaların tipik olan subpar hava akışından endişe edenler için ilginç bir “pop” ekledi. Havalandırma sağlayan kasanın dört köşesindeki ince deliklerin dışında üst ve ön panellerde paneller ve çerçeve arasındaki boşluğu kaplayan küçük delikleri oluşturan iki katmanlı bir manyetik panelleme sistemiyle açılabiliyor. Çok yönlü sıvı soğutma, üstteki 297 mm radyatör alanına izin veren bir su soğutma braketi ile üste veya alttaki HDD kafesini değiştirerek öne kurulabiliyor.

Cooler Master MasterCase Pro 6 tanıtıldı

FreeForm™ Modular System – Tam Modüler Bir Kasaya Doğru

Cooler Master MasterCase Pro 6, kullanıcılara kolayca çıkarılabilir parçalar ile uygun yerleşim düzeni vaat ediyor. SSD’ler için dört montaj konumu olan iki cep bulunan kasada temiz yönetim için güç kaynağını ve kabloları izole eden bir iç bölme paneli mevcut. Sürücü kafes ayarlaması için benzersiz klips ve tıklama paneli, Cooler Master FreeForm™ teknolojisinden geliyor.

Kasanızın içinde ne istediğiniz hakkında bir çok fikriniz varsa, FreeForm ™ Modüler Sistemi çok sayıda seçenek sunuyor. FreeForm ™ konsepti, Cooler Master’ın tamamen modüler bir kasa tasarımı arayışından geliyor. Bununla birlikte, sürücü kafesleri kolayca taşıyabilir veya çıkarabilir, SSD’leri dört farklı konumda monte edebilir, büyük sıvı soğutma radyatörleri ile ekran kartları takabilir ve kablolarınız temiz ve gizli kalabilir.

FreeForm™ Accessories

MasterCase Pro 6’yı, Cooler Master’ın tasarım ekibi ve “Makers” tarafından oluşturulan giderek artan bir aksesuar yelpazesiyle daha da özelleştirebiliyorsunuz. Bu ekosistem oluşturulduğunda, tamamen benzersiz bir görünüm ve düzen oluşturmaya yönelik seçenekler ile teknolojinin her ilerlediği zaman yeni ekipman satın almak yerine yıllarca yükseltebileceksiniz.

MasterCase Pro 6’nın fiyatı şimdilik belli değil. Ürün yakında teknoloji mağazalarında satışa sunulmuş olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.