DLive canlı yayın yapma uygulaması App Store’a geldi

DLive canlı yayın yapma uygulaması App Store'a geldi

iOS işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden canlı yayın yapmak isteyenlere müjde. DLive uygulaması artık App Store’dan da indirilebiliyor.

Mobil cihazlar üzerinden canlı yayın yapma alışkanlığı giderek yaygınlaşıyor. Piyasada bu iş için birçok uygulama seçeneği kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Eğer canlı yapacağınız yazılımın Decentralized, yani Merkeziyetsiz yapıda olmasını istiyorsanız bu seçenekler arasından DLive‘ı tercih etmeniz gerekiyor. Android uygulama mağazası Google Play Store’da uzun süredir kullanılan uygulama artık iOS işletim sistemli cihazlar için App Store’da da yerini aldı. Konu hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki basın bülteninden okuyabilirsiniz.

Basın Bülteni – DLive şimdi App Store’da!

Özellikle gençler arasında oldukça popüler olan, internet üzerinden canlı yayın ve video paylaşma platformu olarak faaliyet gösteren Silikon Vadisi merkezli DLive, artık hem Android hem de iOS kullanıcılarının hizmetinde.

Kullanıcılar bu mobil uygulamalar sayesinde diledikleri yerde istedikleri yayını izleyebilecek, bildirimler sayesinde sevdikleri yayıncıları kaçırmayacak ve izlerken de ganimet kutusu ile kazanmaya devam edecekler. Ayrıca dilerlerse uygulama üzerinden Lino satın alabilecekler.

DLive canlı yayın uygulaması şimdi App Store’da!

DLive Hakkında

DLive, Lino blockchain üzerinde çalışan, internet üzerinden canlı yayın yapılan merkeziyetsiz bir platformdur. DLive, ABD, Silikon Vadisi’nde UC Berkeley mezunu bir grup tarafından kuruldu. DLive’ın 7 ayrı ülkede içerik geliştirme ekibi bulunuyor. DLive hem içerik üreticileri hem de izleyicileri, kripto para ile teşvik ediyor ve ödüllendiriyor.

Lino, ilk DApp’i DLive da dahil olmak üzere kendi ekosisteminde yatırım yapmak için 20 milyon ABD Doları gibi yeterli bir fona sahip. DLive tüm ödüllerin içerik sağlayan yayıncılara ait olduğuna inanıyor, platformunu kullandırmak için pay almıyor ya da ücret talep etmiyor ve şeffaflığı teşvik etmeyi hedefliyor.

DLive hakkında daha fazla bilgi için:https://community.dlive.tv

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitterGoogle+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here