DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör, PC ve Mac desteği sunuyor

Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), yeni nesil DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör’ün 2016’da satışa sunulacağını duyurdu.

Yeni Sony DUALSHOCK 4 USB Kablosuz AdaptörWindows PC ve Mac üzerinde PlayStation 4 (PS4) Remote Play gibi uyumlu uygulamaları geliştiriyor. Ürün, DUALSHOCK 4 kablosuz kumandasını Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamayı mümkün hale getiriyor. Adaptör sayesinde parmaklarınızın ucuna taşınan DUALSHOCK 4′ün sezgisel kablosuz kumanda özellikleri ile kablosuz Remote Play deneyiminin keyfini çıkarabileceksiniz.

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan özelliklerden yararlanabilmek için oyun severlerin tek yapması gereken PS4 Remote Play’i indirmek. www.playstation.com’dan ücretsiz indirilebilen bir uygulama hem Windows PC hem de Mac sistemleri ile uyumlu. Uzaktan Oynatma (Remote Play), Kablosuz Adaptör yardımıyla, cihazların USB yuvası üzerinden veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak eşleştiriyor ve kullanıcıların DUALSHOCK 4 Kablosuz Kumandalarını bağlamadan PS4’lerine uzaktan erişmesine imkan tanıyor.

DUALSHOCK 4 USB kablosuz adaptör

DUALSHOCK 4 Kablosuz Kumanda ve Adaptör, 24 Ağustos’tan itibaren Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda’da hizmete giren Windows PC üzerindeki PlayStation Now (PS Now) abonelik hizmetiyle de uyumlu. Oyun severler, 300’ü aşkın klasik PlayStation oyununun yer aldığı ve sürekli büyüyen kütüphaneye anında erişebilmek için PS Now Windows PC uygulamasını indirebilir.

Net çizgileriyle kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan DUALSHOCK 4 Kablosuz Adaptör’ün kullanımı son derece sezgisel ve kolay. Oyun severler, bağlandıktan sonra oyun ve uygulamanın destekleyen DUALSHOCK 4 Kumanda’sının tüm özelliklerine anında erişim sağlayabilecek.

Erişim sağlanacak özellikler:

  • Butonlar
  • Analog çubuklar
  • Dokunmatik yüzey
  • Işık çubuğu
  • Hareket sensörleri
  • Titreşim
  • Stereo mikrofonlu kulaklık jakı

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here