EvilBane: Kuzgunların Yükselişi güncellendi

Mobil oyun tutkunlarının gözde oyunlarından biri olan EvilBane: Kuzgunların Yükselişi güncellendi. Oyuna neler geldiğine birlikte göz atalım.

Netmarble Games (“Netmarble”), mobil aksiyon RPG oyunu EvilBane için bir güncelleme duyurdu. Oyuna yeni kemerler geldi, görevler geliştirildi ve seviye sınırı yükseltildi. Firma ayrıca bu yeni güncellemenin şerefine çeşitli oyun içi etkinlikler de düzenleneceğini müjdeledi.

Yeni eklenen ekipmanlar, Hayvani Kemer ve Hain Kemeri, her karaktere ikişer adet olacak şekilde toplam altı tane olacak. Hayvani Kemer hasarı azaltarak ilave güç ve savunma yetenekleri verirken, saldırı için özelleştirilmiş Hain Kemeri ölümcül darbe ihtimalini arttırıyor.

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi güncellendi

Netmarble bunlara ek olarak oyundaki seviye sınırını 50’den 55’e çıkarttı ve maksimum seviyeye ulaşanlara Destansı Büyülü Silah Seçici veren Seviyeye Ulaşma Ödülü’nü ekledi.

EvilBane için ayrıca Hikaye Sezon 3 için Bölüm 6 ve Kuzgun Görevleri için Bölüm 14-15 olmak üzere yeni içerik de geldi. Bölüm 6’yı tamamlayan oyuncular Epik Kemer Seçici kazanırken, Kuzgun Görevleri’nden Bölüm 14 ve 15’in her birini tamamlamak garantili olarak Efsanevi Kıyamet Zırhı ile ödüllendirilecek.

Etkinlik var, kaçırmayın

Güncellemenin şerefine Netmarble çeşitli etkinlikler de düzenleyecek. Örneğin, etkinlik akın baş düşmanlarından biri olan Kırmızı Ejderha yenildiğinde Kırmızı Küre toplayanlar, Epik – Destansı Silah Seçici veya Epik – Destansı Kıyamet Silahı Seçici elde edecek.

Bunun yanında EvilBane oyuncuları ‘Oto –Temizleme kullan ve Mogle’nin Şanslı Kesesi!‘, ‘Özel Ekipman Sandığı x11 aç ve bir Yeni Kemer kazan!‘ ve ‘Bir Normal Yadigâr aç ve bir Işıldayan Yadigâr kazan‘ adlı etkinliklerden Kıyamet Silahı, yeni Efsanevi Kemer ve Işıldayan Yadigâr gibi harika ödüller kazanabilecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here