Fallout 4 artık çok daha güzel görünecek

Fallout 4 için sunulacak yüksek çözünürlüklü doku paketi, çok yakında PC için sunulacak. PS4 Pro desteği de yolda.

Fallout 4 için yüksek çözünürlüklü doku paketi önümüzdeki hafta itibarıyla PC için sunulacak. Ayrıca Bethesda kanadından gelen bilgilere göre resmi PlayStation 4 Pro desteği de yolda.

Geliştiriciden gelen bilgilere göre yüksek çözünürlüklü doku paketi oyunun görünümünü ciddi anlamda iyileştiriyor. Ücretsiz olarak sunulacak doku paketi tam 58 GB boyutunda ve tabii ki akıcı bir oyun deneyimi için çok güçlü donanım bileşenlerine ihtiyaç duyuyor.

Fallout 4

Bethesda bu doku paketi için Intel Core i7-5820K veya daha iyi bir işlemci, GeForce GTX 1080 ekran kartı, en az  8 GB RAM ve 64-bit Windows 7/8/10 işletim sisteminden birini öneriyor. Bu arada istenildiği takdirde oyunun launcher’ı üzerinden orijinal doku paketine geri dönüş yapabilmek mümkün.

PlayStation 4 Pro desteği ise önümüzdeki hafta geliyor. Güncelleme 1.9 sürümüyle beraber 1440p çözünürlük desteği konsol için sunulmuş olacak. Ayrıca Bethesda’nın bir başka oyunu olan Skyrim Special Edition için de yenilikler yolda. Ancak bu yeniliklerin ne olacağını önümüzdeki günlerde öğrenebileceğiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here