Fallout 4 için 58 GB’lık doku paketi çıktı

Fallout 4 için sunulan 58 GB’lık yüksek çözünürlüklü doku paketi çıktı. Bu paketle birlikte oyunun görselleri önemli derecede iyileşiyor.

Geçtiğimiz günlerde Fallout 4 için büyük bir görsel iyileştirme güncellemesinin geleceğini sizlerle paylaşmıştık. Tam 58 GB‘lık yüksek çözünürlüklü doku paketi söz verildiği üzere sunuldu. Şu anda Steam üzerinden sunulan güncelleme ile oyunun görsellerini önemli derecede iyileştirebilmek mümkün. Ancak tabii ki bunun için iyi bir sisteme de ihtiyaç var.

Daha önce açıklanan bilgilere göre yeni doku paketi için önerilen sistem  Intel Core i7-5820K veya daha iyi bir işlemci, GeForce GTX 1080 ekran kartı, en az  8 GB RAM ve 64-bit Windows 7/8/10 işletim sistemi olarak dikkat çekiyor.

Fallout 4

Direkt olarak Bethesta tarafından sunulan ve resmi bir güncelleme olan yüksek çözünürlüklü doku paketi, geliştiricinin açıklamasına göre oyunu daha önce hiç görmediğimiz kadar gerçekli ve etkileyici şekilde görmemizi sağlıyor. Eğer Steam üzerinden Fallout 4‘e sahipseniz, oyunun sayfasından güncellemeyi indirebilir ve hemen deneyebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here