For Honor açık beta tarihi belli oldu

For Honor açık beta

For Honor için açık beta tarihi açıklandı. Oyuncular 9-12 Şubat tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecek.

For Honor geçtiğimiz günlerde kapalı betasını gerçekleştirmiş ve birçok oyuncu tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Şimdi ise oyunun çıkışından önce son bir açık beta süreci gerçekleştirilecek. Böylece oyuncular, ücretsiz olarak kısa bir süreliğine oyunu deneyimleyebilecek.

Gelen bilgilere göre 9-12 Şubat arasında gerçekleştirilecek.açık betada oyuncular dört oyun modunu oynayabilecek. Bunlar Dominion, Brawl, Duel ve Elimination modları olacak. Yeni Elimination modunda iki takım karşı karşıya geliyor ancak öldüğünüzde tekrar canlanmıyorsunuz.

Açık beta süreci hem oyunculara oyunu deneme imkânı sunacak hem de Ubisoft yoğunluk durumlarında sunucuların nasıl performans gösterdiğini ölçümleyebilecek. Bilgisayarınızın teknik özelliklerinin For Honor için yeterli olup olmadığını bu haberimizden kontrol edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here