Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 Android Pie Güncellemesi Alacak

Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 Android Pie Güncellemesi Alacak

Samsung’un M serisi akıllı telefonlarını kullanıyorsanız sizlere müjdemiz var. Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 için Android Pie güncelleme tarihi belli oldu.

Android telefon kullanıcılarının en merak ettiği soruların başında “Telefonum en güncel Android sürümünü alacak mı?” sorusu gelir. Bu noktada bazı firmalar kullanıcılarını mutlu ederler, bazılarıysa hayal kırıklığı yaşatırlar. Görünen o ki Samsung, bu konuda Galaxy M serisi akıllı telefon kullanıcılarını mutlu etmeye hazırlanıyor. GSMArena’nın haberine göre Samsung, 3 Haziran 2019 tarihinden itibaren Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 kullanıcılarına Android 9.0 Pie güncellemesini dağıtmaya başlayacak.

İlginizi çekebilir: Galaxy M20 alınır mı? (Video)

Önemli geliştirmeler ve güvenlik güncellemeleri geliyor

Samsung’un One UI arayüzünü kullanan bu akıllı telefonlar, Android 9.0 Pie güncellemesiyle birlikte önemli geliştirmeler alacak ve güvenlik açısından güncellenecek. 2019 yılının ilk çeyreğinde ortaya çıkan Samsung M serisi akıllı telefonlar Android 8.1 Oreo işletim sistemiyle piyasaya sürülmüştü. Bakalım Samsung’un bu güncellemeleri aynı tarihte Türkiye’deki kullanıcılara da sunulacak mı, merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here