Galaxy Note 5 Android 7.0 güncellemesi göründü

Samsung’un bir önceki Note cihazı Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi konusunda hayal kırıklığı yaşatmayacak gibi görünüyor.

Şu sıralar akıllı telefon kullanıcılarının aklındaki en büyük sorulardan biri; “Cihazım Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak mı?” sorusu olsa gerek. Özellikle 2014 ve 2015 model üst düzey akıllı telefon sahipleri bu güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyor. Eski, ancak güçlü sayılan tüm Android telefonların Android 7.0 Nougat güncellemesini alması bekleniyor. Bu güncellemeye kavuşması beklenen akıllı telefonlardan biri de Samsung Galaxy Note 5‘ti. Samsung‘dan konu hakkında resmi bir açıklama gelmemiş olsa da, dikkatli kullanıcılar GFXBench adlı benchmark uygulamasında bazı bilgilere rastladı. Şu an itibarıyla GFXBench veritabanından kaldırılmış olsa da, Galaxy Note 5 Android 7.0 güncellemesi bazı kullanıcılar tarafından görüldü ve bu bilgi çeşitli basın mecralarına iletildi.

Samsung Galaxy Note 5, Galaxy Note 7‘nin duyurulmasının ardından üretimi durdurulmuş bir akıllı telefon. Ancak şu bir gerçek ki, Note 5 halen çok güçlü bir cihaz ve firmanın güncelleme konusunda kullanıcılarına daha uzun süre boyunca destek vermesi gerek. Eğer siz de bir Note 5 kullanıcısıysanız ve güncelleme bekliyorsanız umutlarınızı yitirmeyin. Yakında Samsung’dan bir güncelleme haberi alırsanız şaşırmayın.

İlginizi çekebilir: 2000 – 2500 TL arası en iyi akıllı telefonlar (2016)

Cihaz.TV’yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here