Galaxy S7 Android Nougat güncellemesi sunuluyor

Galaxy S7 Android Nougat güncellemesi sunulmaya başlandı. Bugünden itibaren hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 edge kullanıcıları Nougat’a kavuşuyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için uzun süredir beklenen Android Nougat güncellemesi nihayet bugün itibarıyla sunulmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye çıkış tarihi olarak 17 Ocak olarak belirlenen güncelleme, dünyanın bazı bölgelerine bugünden itibaren verilmeye başlandı.

İlk olarak halihazırda Beta programına katılan kullanıcılara 215 MB boyutlu olarak gönderilen güncelleme, kısa bir süre içerisinde programa dahil olmayan tüm kullanıcılara sunulacak. İçerisinde birçok farklı iyileştirmeyi barındıran Android Nougat güncellemesi, arayüzü baştan aşağı değiştiriyor olması açısından büyük önem taşıyor.

Galaxy S7 Android Nougar

Bu noktada güncellemenin Android 7.0 sürümünü kapsadığını ve daha önce ortaya çıkan direkt Android 7.1.1 sürümü sunulacak dedikodularının asılsız çıktığını da belirtelim. Henüz resmi olarak güncellemenin Türkiye için ne zaman sunulacağı belli olmasa da, daha önce sızdırılan 17 Ocak tarihini beklememiz gerekecek gibi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here