Galaxy S7 Android Nougat güncellemesi çıkıyor

Galaxy S7 Android Nougat güncellemesi çok kısa süre içinde sunulacak. Telefonun direkt olarak Android 7.1’e güncellenmesi bekleniyor.

İlk olarak Nexus ve Android One programına dahil olan akıllı telefonlar için sunulan Android Nougat sürümü, yavaş yavaş farklı akıllı telefon üreticilerinin de cihazlarına gelmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Beta programı ile Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için Android Nougat sürümünü test eden Samsung, güncellemenin final halini sunmaya başladı.

Önemli operatörlerden biri olan Vodafone, haftalık yazılım güncelleme listesini yenilendi ve listeye Galaxy S7 ile Galaxy S7 edge modellerini de dahil etti. Eğer son test aşamasında herhangi bir problem görünmezse, operatör kısa zaman içerisinde bu güncellemeyi kullanıcılarıyla buluşturacak.

Galaxy S7 Android Nougat güncellemesi sunuluyor

Ne yazık ki Vodafone’un hangi sürüm numarasını kullanacağı açıklanmasa da, daha önce Samsung bu modelleri direk olarak Android 7.1.1 sürümüne güncelleyeceğini söylemişti. Gelen bu bilgilerle birlikte, sadece operatör telefonlarının değil global anlamda tüm Galaxy S7 modellerinin yakın zamanda Android Nougat sürümüne kavuşacağını söyleyebiliriz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here