Galaxy S8 tasarım görselleri yayınlandı

Galaxy S8 için sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Bir kılıf üreticisi, telefonun üç boyutlu tasarım görsellerini yayınladı.

Galaxy S8, önümüzdeki aylarda resmi olarak tanıtılacak. Resmi tanıtım tarihi yaklaştıkça, telefonla ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de bir kılıf üreticisi, Galaxy S8 için hazırlanan üç boyutlu tasarım görsellerini sızdırdı.

Galaxy S8

Sadece üç adet tasarım görseli sızdırılsa da, bu görseller telefonla ilgili önemli bilgileri bize veriyor. Bunlardan ilki şüphesiz ekran kasa oranında gözle görülür derecede bir artış olması. Kavisli ekran stratejisini Galaxy S8 modeli ile devam ettirecek Samsung, bu modelde oldukça iyi bir ekran kasa oranı yakalamış gibi görünüyor.

Görsellerde dikkat çeken bir diğer nokta da fiziksel home tuşunun artık olmaması. Daha önce de dedikodulara konu olduğu üzere telefon, ekran üzerinde yer alacak farklı teknolojiler sayesinde kontrol edilecek. Parmak izi sensörünün de bu ekran üzerinden gerçekleştirileceği düşünülüyor.

Bunun yanı sıra biri üstte biri altta olmak üzere Galaxy S8 modelinde stereo hoparlörlerin olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here