Gear S3 için üç yeni reklam filmi

Gear S3 reklam

Gear S3 için reklam çalışmalarına hız veren Samsung, üç yeni reklam filmi yayınladı. İşte Gear S3 için yayınlanan o reklamlar.

Geçtiğimiz günlerde incelemesini paylaştığımız Gear S3 ile ilgili Samsung‘un reklam çalışmaları yayınlanmaya başladı. Saatin farklı kullanım şekillerine odaklanan üç yeni reklam filmi yayınlanan Samsung, reklam filmleri için bazı ünlü isimlere de yer vermiş.

İlk reklam filminde Frontier modelini öne çıkaran Samsung, Brezilyalı gazeteci Pedro Andrade ve aktrist Mel Fronckowiak ile bizleri Macchu Picchu dağlarına götürüyor. Denizden 4,600 metre yükseklikle gerçekleştirilen çekimlerde saatin kalp atış hızı ölçme ve diğer özelliklerine vurgu yapılıyor.

İkinci reklam filminde ise farklı saat kayışları ve saat yüzleri ile Gear S3’ün modern hayata ve modaya uyumuna vurgu yapılırken, üçüncü reklam filminde ünlü İngiliz şarkıcı ve aktör Raleigh Ritchie ile gündelik hayatta saatin farklı kullanım avantajlarını görüyoruz. İlk reklam filmini yukarıdan, diğer ikisini ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/Z9XuAnQZ-tE

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here