General Mobile GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go Sevgililer Günü indiriminde

General Mobile GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go Sevgililer Günü indiriminde

Sevgililer Günü’ne özel bir indirim kampanyası yapan General Mobile, GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerinin fiyatını düşürdü.

“Sevgililer Günü hediyesi” denince akla gelen en etkileyici seçeneklerdin başında akıllı telefonlar geliyor. General Mobile firması, bu güzel günde sevgilisine akıllı telefon hediye etmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsatla karşımızda. Firma, en popüler akıllı telefonları olan GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerinde 500 TL‘ye varan indirim yaptı.

Yeni fiyatlarla GM 9 Pro 2.199 TL yerine 1.699 TL‘ye, GM 8 1.299 TL yerine 999 TL‘ye, GM 8 Go ise 899 TL yerine 799 TL fiyatla satılacak. Konu hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki basın bültenine göz atabilirsiniz. Özellikle GM 9 Pro için bu fırsat kaçmaz diyoruz.

Basın Bülteni – General Mobile’ın Sevgililer Günü Kampanyası Hem Kalbe, Hem Akla Hitap Ediyor

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala General Mobile, GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerinde 500 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

General Mobile’ın en yeni yıldızı, segmentinin en iyi kamerasına sahip olan* GM 9 Pro tam da en sevdiğinize göre bir hediye. 3800 mAh pili ile yüksek pil kapasitesi GM 9 Pro ayrıca, metal çerçevesi, ergonomik hatları ile göz dolduruyor. Sevdiklerini mutlu etmek isteyenler GM 9 Pro’ya 2.199 yerine 1.699 TL’ye sahip olabilecekler.


General MobileGM 9 Pro

GM 8 ile en güzel fotoğrafları çekin

Fotoğraf çekmeyi severlerin gözdesi GM 8 Android One, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması ile sunduğu yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak güvenli depolama alanıyla sevdikleriniz için en ideal hediye seçeneği oluyor. Fotoğraf tutkunlarına 13 MP flaşlı ön kamerası ile yüksek kalitede selfie deneyimi de yaşatan GM 8 Android One hem ön hem arka kamerasında kullanabilen ‘portre modu (bokeh) ile fotoğraflara sanatsal bir dokunuş katabiliyor. Sevdiklerini GM 8 Android One ile mutlu etmek isteyenler ise akıllı telefona 1.299 TL yerine 999 TL’ye ulaşabilecekler.

General Mobile GM 8

GM 8 Go sadece 799 TL

14 Şubat’ta sevdiklerinizi mutlu edecek en güzel hediyelerden biri Google’ın ‘Android Go’ versiyonunun dünyadaki ilk ürünü olan GM 8 Go olacak. Sadeleştirilmiş kullanımı kolay uygulamalar ile akıllı telefona ilk adım konseptinde pazara sunulan GM 8 Go modeli, 3500 mAh pili, az enerji tüketimi ile ortalamanın çok üstünde bekleme süresi ve başarılı kamerası ile dikkat çekiyor. GM 8 Go’yu sevdiğine armağan etmek isteyen kullanıcılar telefona 899 TL yerine 799 TL’ye sahip olabilecekler.

General Mobile GM 8 Go

Kullanıcılar General Mobile ürünlerini www.generalmobile.com üzerinden ve yetkili satış noktalarından peşin veya taksit seçenekleri ile satın alabilecekler.

  • DXOmark tarafından yapılan test sonucuna göre 3500 TL altı modeller arasından belirlenmiştir.

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitter ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here