Honor 20 Pro Bir Kez Daha Sızdırıldı

Honor 20 Pro Bir Kez Daha Sızdırıldı

Honor 20 Pro sızdırılmalara doyamadı. Bu kez siyah rengiyle görülen telefonun periskop kamerayla geleceği artık kesinleşti diyebiliriz.

Akıllı telefon pazarının yükselen markalarından biri olan Honor, son günlerde teknoloji gündemini Honor 20 Pro modeliyle meşgul ediyor. Neredeyse her hafta bir sızıntı bilgi haberiyle gündeme gelen akıllı telefon bu kez siyah renkli modeliyle karşınızda.

Honor 20 Pro Bir Kez Daha Sızdırıldı

Playfuldroid tarafından sızdırılan görselde telefonun üç arka kamera sensörüne sahip olduğu görüntülendi. Bunlardan birinin periskop kamera olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Bunun dışında cihazın fotoğrafında flaşın üstünde konumlanmış bir 3D ToF kamerası olduğu da belirtiliyor. Son derece yetenekli bir arka kamera setine sahip olacağı şimdiden belli olan Honor 20 Pro akıllı telefon tutkunları için merak uyandırmaya devam ediyor.

Honor 20 Pro‘nun HiSilicon Kirin 980 yongaseti ve üst düzey donanım özellikleriyle piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. Bu telefon 21 Mayıs 2019 tarihinde Londra’da tanıtılacak. Cihazın tanıtım etkinliğinde kamera özellikleri daha kısıtlı bir Honor 20 modeliyle birlikte daha düşük özelliklere sahip Honor 20 Lite‘ın da tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here