Honor Çalışanı Almanya’da Prototip Cihaz Kaybetti, Bulana Ödül Var

Honor firmasının bir çalışanı Almanya’da prototip cihaz kaybetti. Telefonu bulup geri getirene ödül verileceği belirtiliyor.

Prototip cihazlar akıllı telefon dünyasında sır gibi saklanan, firma dışına çıkarılmaması gereken cihazlardır. Pazarlama tarafında her detayı kontrol etmek isteyen büyük teknoloji firmaları için bir prototip cihazın kaybedilmesi çok büyük zarara yol açabilir. Bugün sizlerle paylaşmakta olduğumuz haberde kötü talih Honor firmasının başında. Phandroid tarafından aktarılan habere göre bir Honor çalışanı, firmaya ait bir prototip cihazı Almanya’da kaybetti. Cihazın adı ya da biçimi belirtilmedi ama firma bu cihazı bulup geri getirene ödül vermeyi vadediyor.

Tren yolculuğunda kaybedilen prototipi bulana 5000 euro ödül var

Honor Çalışanı Almanya'da Prototip Cihaz Kaybetti, Bulana Ödül Var

22 Nisan 2019 tarihinde, yani geçtiğimiz günü Pazartesi günü gerçekleştiği belirtilen talihsiz olayın Almanya Intercity-Express tren yolculuğu esnasında yaşandığı duyuruldu. Cihazın üzerinde gri renkli bir koruyucu kılıf olduğu ve bu kılıfın kamera kısmını kapatacak şekilde tasarlandığı da verilen bilgiler arasında.

Honor firması bu cihazı bulup getirene 5000 euro ödül vermeyi teklif ediyor. Ne dersiniz, siz böyle bir prototip cihaz bulsanız 5000 euro karşılığında firmaya geri gönderir miydiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here