Hovbo hoverboard indirimli fiyatıyla karşınızda

Kaliteli bir hoverboard almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Stoklarla sınırlı kampanyayla Hovbo tam 700 TL ucuzladı.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de gözdesi olan elektrikli kaykay Hovbo, muhteşem bir kampanya ile yaza başlıyor. 7’den 70’e herkesin güzel havaların keyfini çıkarması için Hovbo Türkiye, stoklarla sınırlı olmak üzere tam 700 TL indirim uyguluyor. Türkiye’de Hovbo.com adresinde ve seçkin oyuncak, teknoloji ve hobi mağazalarında 2.500 TL fiyat etiketiyle satılan ürün %28’lik indirimle Haziran ayından itibaren kısa süreliğine 1.799 TL‘ye satın alınabilecek.

Türkiye’de tek olarak patentli satış gerçekleştiren Hovbo, UN ve UL standartlarını sağlayan orjinal lityum-iyon bataryası ve özel sürüş algoritmasıyla diğer yan sanayi ürünlere göre çok daha güvenli olup, magnezyum şasesi ile daha dayanıklı. Yan sanayi ürünlerden çok daha hassas sensörleri ve yüksek kapasiteli işlemcisi sayesinde cihaz, sürücüsünün hareketlerini saniyede 200 sefer ölçerek adeta iç güdüleri ile kullanmasına olanak sağlıyor. 700W gücündeki motorları ile bu yaz sizi hiç bir yokuşta mağdur etmeyecek olan elektrikli kaykay, tüm seyahatlerinizde vazgeçemeyeceğiniz bir yol arkadaşı olamaya aday.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bir hayli popüler olan hoverboardların yanlış seçimi bir çok yangına ve kazaya sebep oldu. Popüler olan bu cihazların bir hayli yan sanayisi mevcut ve bu cihazlar ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Yan sanayi ürünlerde kullanılan kalitesiz bileşenler ve özellikle cihazlara güç veren sahte bataryalar yangınlara ve kazalara yol açabiliyor. Hoverboard seçimi yaparken kullanıcıların güvenlik sertifikalarına dikkat ederek seçim yapması gerekiyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here