HP SSD serisi Türkiye’de satışa sunuldu

HP SSD serisi Türkiye'de satışa sunuldu

Bilgisayarınızı SSD ile yükseltmeyi düşünüyorsanız artık bu alanda HP de var. HP SSD ürünleri N11 platformunda satışa çıktı.

Bilgisayarınızın performansından memnun değilseniz ilk olarak SSD ile yükseltme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Performans artışında rakipsiz denilebilecek kadar yüksek verimlilik sağlayan SSD depolama birimleri, artık HP markası tarafından da üretiliyor. Türkiye’de online platformlarda ilk kez N11 üzerinden satışa sunulan HP’nin SSD serisi hakkındaki bilgilere aşağıdaki basın bültenini okuyarak ulaşabilirsiniz.

Basın Bülteni – HP SSD serisi online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışta

Bilgisayar üreticisi HP’nin yeni serisi Katı Hal Sabit Sürücüleri (SSD) Türkiye’de online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. 120, 250 ve 500 GB olmak üzere üç farklı kapasitede üretilen HP model SSD’ler n11.com’da 176,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden biri olan HP’nin yeni serisi olan Katı Hal Sabit Sürücüleri (SSD) online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. Hard disklerin geliştirilmiş versiyonu olarak bilinen veri kayıt cihazları daha hızlı bir bilgisayar için tercih ediliyor.

HP SSD serisi

İşletim sistemi Katı Hal Sabit Sürücüleri ile kurulu bilgisayarların açılış kapanış ve veri işleme süreleri daha kısa oluyor ve aynı zamanda daha sessiz çalışıyor. HP’nin yeni serisi olan SSD’ler n11.com’da 120, 250 ve 500 GB olmak üzere 3 farklı kapasitede tekno severlerin beğenisine sunuluyor. 555/515MB/s okuma ve yazma hızında geliştirilen HP SSD serisi n11.com’da 176,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitterGoogle+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here