HP Stream bulut tabanlı dizüstü bilgisayar serisi çıkış tarihi, fiyat ve özellikler

HP Stream 11, 14 ve x360 yenilendi, bulut tabanlı dizüstü bilgisayarların özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi Cihaz.TV'de.

Uygun maliyetli ve bulut tabanlı yeni HP Stream dizüstü bilgisayarların özellikleri, fiyatları ve piyasaya çıkış tarihi ilan edildi

HP Stream PC serisini bir kez daha yenilediğini duyurdu. Yeni seri, daha güçlü Wi-Fi anten teknolojisi, daha uzun pil ömrü, daha ince ve daha hafif tasarımların yanı sıra yeni okul sezonuna ve tatillere yönelik renk seçenekleri sunuyor.

Yenilenen portföyde 11,6 inç diyagonal ve yeni 14 inç diyagonal Stream dizüstü bilgisayarların yanı sıra dört farklı pozisyona esneyebilen ve iş için dizüstü modu, eğlence için stant modu, mobil için tablet modu ve paylaşım için çadır modunda kullanılabilen 11,6 inç diyagonal HP stream x360 da bulunuyor.

Birçok tüketici için kişiselleştirme özelliklerinin revaçta olduğu bu dönemde Stream bilgisayarlar mavi, mor, beyaz ve siyah (yalnızca x360) olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Stream serisi dizüstü bilgisayarlar gelişmiş kablosuz bağlantı için 802.11 ac 2×2 Wi-Fi çift anten ile donatılmış bulunuyor.

HP Stream 11, 14 ve x360 yenilendi, bulut tabanlı dizüstü bilgisayarların özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi Cihaz.TV'de.

Gelişmiş Wi-Fi deneyimi sayesinde kullanıcılar daha yüksek bağlantı hızı, daha az video yükleme süresi, daha az işlevsiz bölge ve daha yüksek hızda indirme ayrıcalığını yaşayabiliyorlar. HP Stream bilgisayarlar daha yüksek hızla veri transferi için USB 3.0 port ve bağlantı arabirimlerine sahip.

HP Tüketici Kişisel Sistemleri Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Kevin Frost, Stream serisi yeni bilgisayarlarla ilgili şu görüşü paylaşıyor: “HP Stream ailesinin gördüğü olumlu ilgiden çok memnunuz. Birçok tüketici, buluttaki içerik ve hizmetlere diledikleri yerden erişme noktasında en çok ihtiyaç duydukları şeyin Stream serisi bilgisayarlar olduğunu söylüyor. HP olarak bu popüler bulut tabanlı dizüstü bilgisayarın çıtasını daha da yükselterek daha taşınabilirlik, çekici görünüm ve uygun maliyet boyutlarında geliştirdik.”

HP Stream 11’in EMEA bölgesinde eylül ayından itibaren 229 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. HP Stream 14’ün EMEA bölgesinde eylül ayından itibaren 229 avrodan, HP stream x360’ın ise EMEA bölgesinde ekim ayından itibaren 299 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here